Bayram Valizleri Hazır Mı?

p_shutterstock_144112840jpg.jpg

Artık bayrama sayılı günler kala tatil valizleri hazır mı? smileyPlanlar yapıldı mı? 9 gün olacağı açıklanan tatil hepimize iyi gelecek. 2016 yaz sezonun en güzel ve anlamlı final tatili olacak belki de…11 Eylül 2016 tarihinde başlangıç verilecek olan bayram tatili için planınızı yaptıysanız şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz. Henüz bir planı olmayan ve avantajlı bir tatil seçeneği arayanlar için bugün blogda güzel haberler var.

Crystal Hotels Blog olarak sizlere her hafta Antalya, Bodrum ve Kapadokya’ dan özel bölgeleri, keşfedebileceğiniz tarihi-turistik yerleri yazıyor, farklı rotalar veriyoruz. Bu bölgelerde yer alan otellerimizde avantajlı tatillerden bahsediyoruz. Bu hafta yine “Acaba tatile nereye gitsek? Otel çok önemli! Otelin bulunduğu bölgede keşfedebileceğimiz yerler var mıdır? …gibi gibi sorular ile son dakikalarda internette otel arayanlar için yazıyoruz. Geçmiş blog yazılarımızda tatil için tercih ettiğiniz otelin çevresini anlatan yazılar bulabilirsiniz. Arşivimizden kendinize müthiş bir Akdeniz, Kapadokya ve Bodrum rotası çizebilirsiniz. 

,p_shutterstock_401509981.jpg||,

Bu hafta rotamız “Cennet” diye anılan Antalya- Belek Bölgesi…

Kuş Cenneti Belek’ te yer alır. Hoşgörü bahçesi diye anılan “Dinler Bahçesi” de buradadır. Cami, sinagog ve kilise ile tüm dinlerin temeli olan hoşgörüyü tadar insanlar burada. Cennetten birer köşe gibi bahçelere, doğanın yeşilliklerine, kuşlara, kumsalında caretta carettalara yuvadır. Göç zamanı kırlangıçları misafir eder. İşte öyle cennetten birer parça taşır.

Golf sporunun da cennetidir Belek. Her yıl dünya üzerinden binlerce golf tutkununu ağırlar. Doğası, bulunduğu bölgenin fiziksel yapısı ve mevsim özellikleri golfçüler için tercih sebebi olup, golf tutkunlarına özel konsepte sahip birçok otel yer alır Belek’ te.

Eylül ayının güzelliği, bayram tatilinin avantajı ile birleşince 2016 yılına güzel bir final yapabilirsiniz Belek’ te. Hala planınızı ve tatil rezervasyonunuzu yapmadıysanız “Cennet” diye anılan Belek Bölgesi’ nde birbirinden özel Crystal Hotels seçenekleri sizleri bekliyor.

Crystal Tat Beach Golf Resort& Spa…

Crystal Tat Beach Resort& Spa; “ Bir golfçü tatilde ne ister?” üzerine sistemi kurulmuş bir oteldir. Denize sıfırolan otel, bahçesi ile etkileyici peyzaja sahiptir. Hayvan sever bir otel olma özelliğini de aldığı ödüller ile taşır Crystal Tat Beach Golf… Beyaz bayrak, Mavi Bayrak, Green Key( Yeşil Anahtar) ve Yeşil Yıldız sahibi olan otel sizlere keyifli bir tatil seçeneği sunar.

Crystal Family Resort& Spa…

Çocuklu ailelerin vazgeçilmez oteli, adı üzerinde aile konsepti ile Crystal Family, sizlere ailenizle birlikte keyifli bir bayram tatili sunabilir. Belek Bölgesi Boğazkent Mevkii’ nde yer alan otelimiz, bulunduğu bölgenin özelliği olarak boğazdan esen bir rüzgar, tertemiz havaya sahiptir. Denize sıfır olan Crystal Family otelin kompakt dizaynı büyük bir otelde her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Crystal Waterworld Resort& Spa…

Belek-Boğazkent Bölgesi’ nin en büyük otelidir Crystal Waterworld. Devasa aqua parka sahiptir dersek abartmış olmayız. Akdeniz Bölgesi’ nin en iddialı aqua parkına sahiptir. 2 farklı büyüklükte kulesi ve kaydırak çeşitliliği ile sizlere su macerası ve adrenalini yaşatacaktır. Birbirinden farklı mutfak lezzetlerine sahip a la carte restoranlarından da bahsetmeden geçemeyeceğim smileyÇok nadir otelde yer alan Moğol Mutfağı’ nın sunulduğu, özel Mongalian A La Carte Restaurant’ da ısrarla rezervasyon isteyiniz wink

Ve Crystal Paraiso Verde Resort& Spa…

Eğer bu bayram tatili ya da sonrası için Crystal Paraiso Verde’ yi tercih ederseniz mimarisi, bahçesi ve peyzajı sizi de büyüleyecektir. “İnsan eliyle yapılmış en güzel bahçe” der Genel Müdürümüz Murat Berber. Eğer oteli yaşarsanız sizde uzun bir süre balkonunuzdan bahçeyi, bitkilerini izlemek isteyebilirsiniz.  Bahçesinde dolaşmak ve bahçede yer alan patisseride oturmak size de keyif verecektir. Waffle, dondurma ve Türk Kahvesi keyfi şiddetli önerimdir winkDenize giden yolda bir yanınızdan nehir, bir yanınızdan doğanın güzellikleri eşlik eder size.

Bu hafta ki blog yazımız ile sizlere Belek’ ten ve Crystal Hotels Grubu’ na ait birbirinden farklı özelliğe sahip 4 otelden bahsettik. Seçim sizin wink

Crystal Hotels Grubu olarak biz;

Sizi bu yaz misafir etmeye kararlıyız!

Eski bayramlar hep özlenir ya, siz bayramı özlediklerinize, hayalinizdeki tatili de bize ayırın!

Her gününüz tatil ve bayram tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız