Balayı İçin Hangi Otel?

İnsanın yaşamında deneyimlediği en özel anlardan birisi de düğün sonrasında gerçekleşen balayı seyahatidir. Balayı için gidilecek şehrin seçimi ve konaklama süreci için seçilecek otel. Peki balayı için hangi otel ? Blog okurlarımız ve 2020 yılında balayı için özel bir otel arayışında olanlar için yazmak istedik bu hafta.

Balayı için otel seçimi artık düğün için belirlenen seçimlerin en önemli bölümünde yer tutar. Çiftler balayı için seçecekleri otelleri önemserken, bu seçim gelinler için biraz daha önemli olabilir belki :) Öyle ki erkek beyni ve kadın beyninin farklı işleyişini bilim bile kanıtlıyor. Bu kanıta göre kadınlar otel seçiminde daha başarılılardır diyebiliriz aslında. Detaycı zihin yapısı, seçim yapılacak oteli hem detayları ile araştırma hem de genel hatları ile değerlendirme olanağı sağlıyor. Otelin özellikleri büyük önem taşır. Mimarisi, manzarası, şık olması ve konseptleri. Kusursuz olsun ister bir gelin. Aslında düğün sürecinde belki yorgun düşen, belki de stres altında kalan çiftler için dinlenme, yenilenme, bir nevi ödül sürecidir balayı… Doğru otel seçimi size harika, rüya gibi bir balayı tatili deneyimi sunacaktır. Yaşamda zamanı geriye alma şansımız olmadığı gibi bazı seçimler dikkat gerektirir. Kilit Hospitality Group olarak, tüm otellerimizde her yıl binlerce balayı çiftini konuk ederiz. Balayı çiftlerimizin kusursuz bir deneyim sürmesi için her detay bizim açımızdan önemlidir. Peki otellerimizde balayı çiftlerine sunulan ayrıcalıklar nelerdir bunlardan bahsetmek isteriz.

-Balayı çiftlerine özel servis; VIP Check-in, giriş günü odanıza köpüklü şarap, çikolata servisi
- Özel oda dekorasyonu
- Balayı çiftlerine özel masa dekoru ve pasta ikramı ile 1 akşam özel a la carte rezervasyonu
- Dilediğiniz bir sabah odaya kahvaltı hizmeti, otelin müsaitlik durumuna göre suite oda konseptine yükseltme.
- Özel etkinliklerde ücretsiz masa / loca rezervasyonu.
- Müsaitlik durumuna göre ücretsiz sahil / iskele loca veya pavillion.
- Odanızda özel olarak kırmızı bornoz & terlik takımı.


Balayı için hangi otel sorusuna sizde yanıt arıyorsanız; seçim yaparken otelde daha önce konaklayanların, otel hakkında yaptığı yorumları, otelden paylaşmış olduğu fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Sosyal mecralardan yapacağınız araştırmalar da size bir çok ipucu verir. Eğer düğün tarihiniz netleşti ise erken rezervasyon yaptırmanız size avantaj sunacaktır.
İnternet sitemizde yer alan açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir “Tatil Danışmanlığı” hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 yılına özel fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız