Başınıza Tatil Kuşu Konsun İster misiniz ?

p_ekran-resmi-2019-01-23-234752png.png

Ne güzel olurdu değil mi ? Biz tatil.com un bu sloganını çok beğendik. Reklam yazarını tebrik ederiz :) Belki siz de rastlamışsınızdır reklamlarda. Bu hafta blog yazımıza bu başlığı atıp, başımıza “tatil kuşu” nasıl konar biraz bahsetmek istedik. 

Talihten gelen bu ince espri için biraz talihli yani şanslı olmaktan bahsetmek isteriz. Bazılarımız daha şanslıdır deriz değil mi ? Bir de işini şansa bırakmayanlar var tabi. Bu yıl tatil konusunda şanslıydık, çok avantajlı bir tatil planladık demeyi hangimiz istemeyiz ki… 

Peki siz hangisi olduğunuzu düşüyorsunuz ? Doğuştan şanslı ya da işini şansa bırakmayan. Tatil konusunda işi şansa bırakmak biraz risk sanki ne dersiniz ? Daha aylar var diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama zaman çok çabuk geçiyor öyle değil mi? Hep belirtiyoruz, biz biraz millet olarak son dakika kararlarını seviyoruz. Yaz gelsin o zaman düşünürüz diyebiliyor hatta bazılarımız. Oysa erken rezervasyon yapmanın, hayalimizdeki tatil için otelimizi seçmenin bir çok avantajı vardır. 

Önümüzde uzun bir kış var. Hadi güzel bir kahve yapın kendinize! Belki biraz müzik. Bilgisayarınızı açın ya da tablet, telefonunuzu… http://www.kilithg.com  adresine tıklayın!Birbirinden özel destinasyonlarda yer alan 19 otel seçeneği sizleri bekliyor. Erken rezervasyonun en önemli avantajı, uygun fiyata tatilinizi satın alabilmenizdir. Yaz aylarında gösterilen yoğun talep ile istediğiniz otel için fiyatlar yükselecektir. Belki de istediğiniz otel, istediğiniz tarih için doluluk oranını tamamlayacak ve o otele gidemeyeceksiniz. Bu durumu riske atmak istemeyebilirsiniz. 

Rahat rahat araştırma yaparak, hayallerimize ve bütçemize uygun tatili seçip rezervasyon yaptırmak oldukça avantajlı. Erken rezervasyonda size avantajlar sunarken, hem tarih değişikliği hem de iptali durumunda iade gibi güvence sağlayıcı bir sistem uyguluyoruz. Hadi bu yıl son dakikaya kalmadan otelinizi seçerek, fırsatları yakalayın! 

Tatil avantajlarını yakalamanın bir diğer yolu da aktif bir şekilde dijital medyayı takip etmekten geçiyor. Kilit Hospitality Group(KHG)’ a ait Crystal Hotels, Amara World Hotels ve Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa otellerimizi internet sitemizden , Facebook, İnstagram , Twitter ve YouTube aracılığı ile takibe alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız mail üyelik kaydı da size özel avantajları güncel olarak ulaştıracaktır. 

İnternet sitemiz; http://www.kilithg.com sizi dilediğiniz otele ulaşmanızı sağlayacak ve avantajlar konusunda bilgilendirecektir. Antalya ' da Kemer-Side-Belek-Beldibi-Tekirova bölgelerinde, Bodrum- Güvercinlik'te ve Kapadokya-Kaymaklı' da çeşitli seçenekler sunar. Her otele ait gerçek fotoğraflara ulaşacaksınız . İnternette tatil için otel ararken gerçek fotoğraflar olmasına dikkat etmenizi öneririz. Zira "sürpriz otel" ile karşılaşmak istemezsiniz değil mi ? Yine internet sitemiz, sizlere video görüntüler ve açıklamalı metinler aracılığı ile oteller hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon modülü üzerinden dilediğiniz tarih ve otelleri seçerek fiyat bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Tüm bunlarla birlikte sizlere birebir Tatil Danışmanlığı hizmeti veren çalışanlarımız var. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2019 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız