Başlangıçlar önemlidir değil mi ?

p_shutterstock_334862843jpg.jpg

Yeni bir yıla, yeni bir güne, yeni bir işe, yeni yepyeni başlangıçlara…

Siz de inanıyor musunuz “yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder” inancına ? 

İnanmak ya da inanmamaktan ziyade riske atmayıp güzel bir başlangıç yapmaya değer bir an yılbaşı akşamları… 

Sizler için bu hafta yeni yıla özel bir organizasyonla başlayacağınız ve yeni yılın ilk gününe müthiş bir manzarada, güneşi selamlayacağınız otelimizden bahsetmek istedik.   

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa… 

Mimarisi ile büyüleyici bir otelimiz. Konumu ise dünyanın en gözde turizm şehirlerinden Side’ de. Konumu itibari ile hem tarih hem doğanın içinde. 

Crystal Sunrise Queen Luxury otelimizi detayları ile izlemeniz için sizlere youtube linki bırakıyorum; 

https://www.youtube.com/watch?v=IzhRUSY-wpg

,p_ekran-resmi-2018-12-25-03_32_26.png||,

Denizin üzerine doğru süzülen eşsiz mimarisi ile otelin farklı alanlarında kendiniz için harika manzaralarda keyif sürebileceğiniz bir otel burası. 

Ana restoranında sunduğu birbirinden farklı mutfaklardan lezzetler ve özel A la carte restaurantları ile tatilde farklı tatlar peşinde olanlara, dolu dolu bir tatil sunar.

Crystal Sunrise Queen…Buram buram tarih kokan şehir Side’ ye yalnızca 4 kilometre mesafede olup, sahilde yer alan özel yürüyüş yolu üzerinden geçişiniz çok kolay olacaktır. Özel kumlu sahilin, denizin paralelinde yapacağınız bu yürüyüş size ve partnerinize çok iyi hissettirecek. Yol sizi Side’ nin sahiline ulaştıracaktır.  Büyüleyici sütunlu sokakları, yüzyıllar öncesinden kalan yapıları, antik tiyatrosu, limanı ve turistik çarşısı ile muhakkak bu büyüleyici şehri keşfetmelisiniz. Şehrin içine araç ile giriş yapılmadığı için rahatlıkla yürüyerek keşfedebilirsiniz. 

 

,p_ekran-resmi-2018-12-25-03_32_59.png||,

Yeni yılda otelimiz Crystal Sunrise Queen’i tercih eden konuklarımızı eğlenceli ve görkemli bir yeni yıl galası bekliyor. Galanın ardından yeni yılın ilk sabahında, müthiş bir manzarada günü selamlayacaklar. 

Kaçırdıysanız üzülmeyin! Eğer siz de hayran kaldıysanız otelimize,  bu günlerde ruhuma iyi gelecek bir tatile ihtiyacım var diyorsanız;  444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Tüm otelleri görmeniz için de link bırakıyorum ; http://www.kilithg.com 

Her gününüz tatil tadında geçsin! 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazınız