Avantajlı bir mobil uygulamaya sahip olmak ister misiniz ?

p_shutterstock_248776741jpg.jpg

Sizlere bu hafta Kilit Hospitality Group olarak AppStore ve Google Play’de yer alan mobil uygulamamızdan bahsetmek istedik. Avantajlı bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz. Ne gibi avantajlar olacağından bahsedeceğiz bu yazımızda. Mobil uygulamalar bize ilgi alanlarımıza göre neleri indireceğimizi seçme olanağı sunar.Peki sizin ilgi alanlarınız neler ? Telefonunuzda var olan mobil uygulamalar bir nevi bizi tanımlar. Ancak öyle bir ilgi alanı vardır ki,  kimse bu konu benim ilgi alanım diyemez ! :) 

Konumuz tatil :)

Yaz aylarında da, kış aylarında da :)

Çünkü kış boyu yazın yaptığımız tatil anıları süsler sohbetlerimizi ve yeni tatil planları konuşulmaya başlar.Erken rezervasyonun önemi ve avantajlarını anlatan bir çok blog post var sitemizde. Kolay ulaşmanız için buraya link bırakıyorum.

http://www.crystalhotels.com.tr/blog/2019_yili_icin_guzel_ve_avantajli_tatil_nasil_planlanir_-425-blog.html 

 

,p_image001.jpg||,

Kilit Hospitality Group Mobil Uygulamasını App Store ya da Google Play den indirin!

Arkanıza yaslanın !

Sizi bekleyen bir çok otel seçeneği var .

Crystal Hotels markamız ile 13 otel,

Amara World Hotels ile 5 otel,

Ayrıcalıklı Yaşam konsepti otelimiz Nirvana Lagoon Villas Suites &Spa ya ulaşacaksınız.

Tüm otellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Otelleri ayrı ayrı olarak anlatan sunumlar, görseller, e- katalog- otel haritası, 360 sanal tur, ödüller ve daha bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Akıcı kullanıma sahip mobil uygulamamız ile bu kış otelinizi belirleyip şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Tatil avantajlarını yakalamanın bir diğer yolu da aktif bir şekilde dijital medyayı takip etmekten geçiyor. Kilit Hospitality Group(KHG)’ a ait Crystal Hotels, Amara World Hotels ve Nirvana Lagoon Villas Suites& Spa otellerimizi internet sitemizden , Facebook, İnstagram , Twitter ve YouTube aracılığı ile takibe alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız mail üyelik kaydı da size özel avantajları güncel olarak ulaştıracaktır. 

Mobil uygulamamızın sağladığı kolaylıkla otelinize karar verip , sizlere birebir hizmet veren tatil danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2018-2019 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız