ANNELER NE İSTER?

p_shutterstock_561660988jpg.jpg

Malum anneler günü geldi çattı. Yüzyıllardır kutlanan ve geçmişten günümüze her sene tekerrür eden soru ‘’ Anneler ne ister? ’’ Bizce en başta bir anne, sözü dinlenilsin ister. :) Temiz bir ortam, soluyacağı havanın ferah olmasını ister. Mutfağında akşam yemeğinin nefis dumanı tütsün ister. Çocuklarının takibini yapabileceği, onların güvende olduğu bir alan ister. O pişirmese de onun onayından geçmiş kadar, onun eli değmiş kadar lezzetli, sağlıklı yemekler ister. Annelerimiz hep bizim için en güzelini ister.

Bizler için , çocukları için, ailesi için isterken en çokta kendisini unutur anneler. Peki siz en son ne zaman anneniz ile vakit geçirdiniz? Ona zaman ayırdınız? Ya da en son ne zaman beraber bir tatil geçirdiniz? Bu yıl tam zamanı olabilir. Anneler günü için bu fırsatı kaçırmışta olabilirsiniz. Ancak en yakın tarihe güzel bir tatil planlayabilirsiniz. 

Haydi tam da annenizin istediği gibi bir tatil hayal edelim. 

Her anlamda temiz olan, güne kuş cıvıltıları, ferah ferah ağaçların kokusu ve muhteşem bir doğaya uyandığı, kendi mutfağı olmasa da onun mutfağıymış gibi gözü önünde pişen yemekler, aradığı her şeyi bulabileceği mönüler, aile ortamında çalışan personellerin güleryüzlülüğü, hizmetkarlığı… Düşündüm de çocuğu/çocukları yanında olan bir anne daha ne ister ki? Size tüm bu saydıklarımızın Crystal Flora Beach Resort Hotel’ de toplandığını söylesem ne dersiniz? Aile diyorum çünkü “Crystal Flora Ailesi” diye bir kavram bu otelde bulunduğunuz süre zarfınca hissettiğiniz gerçek bir duygu. Flora tam anlamıyla tescilli bir otel. Dünya genelinde 1 milyonun üzerinde katılımla, turistlerin oyları ile belirlenen ‘’ HolidayCheck ’’ sonuçlarına göre tavsiye edilen en iyi otel ödülüne layık görüldü. Bir annenin bu otelde içinin rahat etmesi için çok sebep var. Siz anneler için en çok önem verdiğiniz şeyleri sıralıyorum not alın :)

  • Kendinize zaman ayırmak istiyor ama aklınızda çocuğunuzda kalsın istemiyor iseniz; 4-12 yaş arası çocuklarınız için mini kulüp hizmeti vardır.4 yaşından küçük çocuğunuz için bebek bakıcısı hizmeti sunulmaktadır. O halde kendinizi, günlük yaşamın tüm stresi ve sıkıntısından çok uzakta hissedeceğiniz, Spa Center’ ın gizemli ve masalsı atmosferine bırakın. Asla dönmek istemeyeceğiniz bir yolculuğa hazır olun…
  • Aspendos Restaurant’ ın sunduğu özel çocuk mönüsü ve çocuk büfesi ile içiniz rahat tüketim yapabilirsiniz hatta Ala Carte Restaurant larından rezervasyon yaptırabilirsiniz. Diğer tesislere nazaran Flora da kuver ücreti 1 defaya mahsus ücretsiz olup uygulanmamaktadır.5 farklı mutfakta Ala Carte mevcuttur. Üstelik vejetaryen ve çocuk mönüsü bile var .
  • Akşam yemeğinden sonra amfi tiyatroda gösteriler eşliğinde hem siz hem de çocuklarınız eğlenceye doyacak. Onlara özel gösteriler harika bir vakit geçirmelerini sağlayacak. Genelde anneler geç saatlerde çocuklarının beslenme konusunda endişe duyarlar. Crystal Flora da geç snack ve sabaha kadar sandviç hizmeti ile içiniz bu konuda rahat olabilir.
  • Artık içimiz rahat olduğuna göre geriye bir tek anın keyfini çıkarmak ve bol bol eğlenmek kalıyor. Deneyimleyeceğiniz sabah jimnastiği, plaj voleybolu, aerobics, dart, yoga, canlı müzik, eğlenceli havuz oyunları ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Tual gibi bir manzara eşliğinde, Toros Dağları' nın eteğinde anneler gününü kutlayıp, anı biriktirmeye ya da ilk fırsatta böyle bir tatil planlamaya ne dersiniz? Geç kalmadınız hala 1 gününüz var. 

Bilgi için 444 0 558 nolu telefondan Tatil Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sevginin eşlik ettiği nice özel günlere!

Yazı: Fatma Yücel

Yorumlar

Yorum yazınız