Akdeniz Sahillerinde Sınırsız Eğlenceye İmza Atıyor

p_admiral-1-1024x576jpg.jpg

Bazı oteller vardır. Size beklentilerinizden daha fazlasını verir. İşte o otel Crystal Admiral Resort& Spa… Hayatın anlamı gibi tatilin anlamı da kişiye göre değişir. Evet, ama genelleme yapacak olursak eğer tatil demek ne demek? Güzel bir otel, deniz, havuz, lezzetli yiyecekler evet ama en çok da eğlenceee… Bir yıl boyunca anlatabilecek bir tatil yaşamalısınız. Aksini hayal bile etmeyin :)

,p_mg_9030_edit-1024x683.jpg||,

Crystal Admiral, 2015 yılında ağırladığı “Summer Splash” grubu ile de sınırsız eğlencenin imzasını Akdeniz sahillerine attı. Binlerce genç çılgınlar gibi eğlendiler. Otel de gerçekleştirdikleri aktivite, eğlence, partilerden görüntüleri sosyal mecralarda paylaştılar.

,p_mg_01041admiral-1024x576.jpg||,

Bu yazıdan sonra Crystal Admiral i anlatan yazımımız; “Bu #Otel Bir Rüya”  yazımızı da oteli daha yakından tanımak için okumanızı öneririm. Bana göre Crystal Admiral‘ de tatil yapan insanlar farklı farklı anlatacaktır oteli. Çünkü herkes bu otelde kendi tatil anlayışına göre bir köşe bulabilir :)

Bu defa çoğunluğu tek bir alanda topladılar.

Kalan kişileri de bir daha ki sefere aralarına bekliyorlar. Benden de bu etkinliğe katılmayıp uzaktan izleyen kişilere ufak bir mesaj ; Hadi ama yapmayın. Siz bu tatili bütün yıl çalışarak çoktan hak ettiniz. Kendiniz için bir yenilik, farklı bir şey deneyimleyin. Bir kez de yok ben yapamam dediğiniz bir şeyi deneyin bu tatilde.” :)

Çok basit, sadece kahkaha atacaksınız. O kalabalığın içinde kimse sizi yadırgamayacak.

Crystal Admiral‘ de tatil yaptıysanız eğer siz de bilirsiniz ki; sabah başlayan aktiviteler akşam şovlar sonra canlı müzik ile tamamlanır. Siz de gerçekten çok eğlenmişsinizdir. Gündüz aktivitelerinde sabah ya da akşam üzeri yapılan yoga/meditasyon aktiviteleri otellerde genelde bir ritüel haline gelmiştir.

Peki ya "Kahkaha Yogasi“ na ne dersiniz?

Positive Entertainment ekibi bir ilke daha imza attı. Crystal Admiral Eğlence Müdürümüz Selçuk Bayram, bu aktiviteyi yapacaklarını söylediğinde oldukça çılgın gelmişti. Heyecanla bekledik biz de… Bu kadar kalabalık olabileceğini gerçekten beklemiyorduk. “Kahkaha Yogası” ve sonrası Köpük Partisi…

İşte o görüntüler; Youtube' da https://www.youtube.com/watch?v=LiuMIbIwWqE 

Bir daha ki sefere biz daha kalabalık olmasını hayal ettik. Siz de şuan eğer oteldeyseniz bu farklı deneyime bekleniyorsunuz.

Kahkaha atmak size de iyi gelebilir…

Çok pratik ve eğlenceli bir şey kahkaha atmak. Temin ederiz ki çok rahatlatıcı. Pozitif his sizi de sarmaya başladığında, önce siz, sonra bakış açınız sonra da dünyanız değişecek. Yaşamın içinde bazı şeyleri değiştiremezsiniz evet ama kendinizi değiştirebilirsiniz. Kahkaha Yogası bir tıp doktoru olan Madam Katarya tarafından geliştirilmiş bir yöntemdir.

,p_admiral-2-1024x576.jpg||,

Şuan da Akdeniz Sahilleri‘ nde yer alan en özel otellerden birinde yer alıyorsunuz. Gözlerinizi kapatın ve gülümseyin. Pozitif duygularını açığa çıkarmak ve tatili doyasıya yaşamak için kendinizi animasyon ekibimize  bırakın. Odanıza çıkıncaya kadar öyle çok eğleneceksiniz ki bu otelde,  sonrasında da ruhunuzu dinlendirebilirsiniz…Pozitif bir güne uyanmak üzere…

Yorumlar

Yorum yazınız