Aileniz ve Çocuklarınız İçin İyi Bir Tatil Nasıl Olur?

Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte bütün bir seneyi evlerde eğitimle geçiren miniklerimiz ve evlerden çalışan ebeveynleri için tatil artık kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi. Tatil planlanan otelin güvenliği, hijyeni ve çocuk dostu olup olmadığı gibi birçok etmen eskiye nazaran araştırma kriterlerinde daha da önem kazandı.

Tercih edilecek tesisin güvenliği ve hijyeni büyüklerimiz kadar küçüklerimizi de korumak konusunda çok önemli. Tatil için seçeceğiniz otel yönetiminin nasıl bir yöntem uyguluyor olduğunu incelemeniz artık bilinçli bir görev. Seçtiğiniz otelde güvenliğiniz için giriş yaptığınız andan çıkışınıza kadar yanınızda olarak, en ufak rahatsızlıkta size en yakın desteği sağlamak güvenli bir otelin en büyük sorumluluğudur.

Güvenli ve hijyen kuralları doğru uygulanan otellerde minikler için dikkat etmek gereken konulardan ilki mini kulüplerde temizliği kolay, güvenli oyuncaklar tercih edilmesidir. Kullanılacak olan oyun parkları, oyuncaklar sürekli ve her kullanımdan sonra dezenfekte edilmelidir. Kullanılan boya vb. materyallerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerekmektedir. Mini kulüplerde miniklerin, güvenilir uzman çalışanların gözetiminde olmaları çok önemlidir. Mini kulüp kapasiteleri sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmelidir. Crystal Hotels olarak yukarıda bahsettiğimiz temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinin hepsini aileniz ve çocuklarınız için belirli ve düzenli sıklıklarla tüm etkileşimde bulunduğunuz alanlarda uyguluyoruz.

Ailecek planlanan bir tatilde seçeceğiniz otelin ‘çocuk dostu otel’ özelliğine sahip olması olmazsa olmaz şartlardan bir tanesidir. Çünkü çocuklar eğlenemedikleri takdirde ebeveynlerine de sorunlu bir tatil yaşatabiliyorlar. Bundan dolayı mini kulüpler, animasyonlar ve çocuk havuzları bir otel için mutlaka önceden incelemeniz gereken özelliklerdendir. Otellerimizde miniklerimizin tüm ihtiyaç ve deneyimlerini en ince detayına kadar düşündük ve tasarladık. Miniklerin kahramanı maskotumuz Crispy ile tüm tatil boyunca eğlenecekleri aktiviteler düzenledik. Birbirinden farklı animasyonlarla unutulmaz bir tatil yaşayabilmeleri için programlar hazırladık. Özel havuz ve aqua parklarımıza, tatilin tadını doyasıya çıkarabilecekleri her şeyi dahil ettik. Lezzetli yemeklerle hem midelerini hem da minik bedenlerinin sağlığını düşündük. Tüm bunları organize ederken her alanda güvenliklerini göz önünde bulundurduk.

Crystal Hotels olarak geçmiş tecrübelerimizden de yola çıkarak sizlere hem pandemi sürecinde hem de geçmişten bu yana süregelen otelimizdeki aile ve çocuk temamızdan da biraz bahsetmek istiyoruz. Sevgi, saygı ve önemseme… Bir ailenin oluşumunda en temel şartlardır. Siz ailenizi nasıl önemsiyor ve mutluluklarını göz önünde tutuyorsanız, biz de sizi aynı önem ve keyifle göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü bizim ailemizi de siz ve sizin aileleriniz oluşturuyor. 15 yıldır bu bakış açısını misyon edindik ve tesisimize giriş yaptığınız andan itibaren ailemizin bir ferdi oldunuz. Yıllarca süregelen bir bağ ile birbirimize bağlandık. Bu farkındalıkla yıllardır siz ve aileniz için hizmet sunmaktayız. Bunca yıl bize güvendiğiniz ve aileleriniz emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sağlıklı ve mutluluk dolu tatiller dileriz.

Yorumlar

Yorum yazınız