Aileler Otelden Neler Bekler?

Sizlere bu hafta “aileler otelden neler bekler?” hakkında blog paylaşımında bulunmak istedik. Kilit Hospitality Group’ a ait tüm otellerimiz, oda konseptleri, çocuklara özel “Crispy Kids World” konsepti ve sunduğu olanaklar ile ailelerin tercih sebebidir. Bir aile, tatil için otel seçimi yaparken olmazsa olmaz kriterleri vardır aslında. Bu yazıyı okumaya devam ettiğinizde, evet tam olarak bunları talep ediyoruz diyeceğinize inanıyoruz.

Şimdi, öncelikle sizleri özel bir otelimize doğru yolculuğa çıkarmak isteriz. Bir önceki blog paylaşımız ile duyurduğumuz, Kemer Bölgesi’nde, “Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” seçilen Amara Dolce Vita Luxury’ i keşfedeceğiz. Tatilin kalbi olan Kemer’ e bağlı Tekirova’ da, özel bir koyda yer alır Amara Dolce Vita Luxury, mimarisi, görkemi ve sunduğu lüks konsepti ile gerçekten özel bir oteldir.

Bu blog yazısını sizler için hazırlarken, Amara Dolce Vita’ da konaklayan aileler en çok hangi özelliklerden bahsetmiş, nelerden memnun kalmışlar araştırdım. Bir çok yorum taramasından sonra, ailelerin memnun kaldığı, dile getirdiği öyle çok ortak şey var ki. Hemen her yorumda geçen özellikleri derledim. Size de tanıdık gelecek eminim :)

Deniz harika, tabiatı- doğası- havası muhteşem,
Yemekler harika.
Otel odalar çok güzel ve geniş.
Odalar ve genel alanlar tertemiz.
Aquapark alanı çok keyifli çocuklar için.
Su parkını da anlatmaya kelimeler yetmez.
Aqua parkın muhteşem büyüklüğü…
Su parkını da anlatmaya kelimeler yetmez .
Hayvanat bahçesi olması değişik ve güzel hava bir katmış.
Burger Station’ da hamburgerler çok iddialı.
Temizlik.
Odaların genişliği.

Ortak söylemlerde göreceğiniz üzere en büyük alkışı aquapark topluyor. Geçtiğimiz yıl yenilenen aquapark Amara Dolce Vita için en eğlence dolu alanlarından oldu. Tatilin hatırı sayılır bir kısmını aquapark alanında geçiren aileler parmak kaldırsın :) Denizi, tabiatı, doğası ve havası gerçekten mükemmel bir otel burası. Odalar, odaların genişliği ile ilgili yapılan oldukça fazla pozitif yorum var. Odanın geniş olması bir aile için seçtiği otelde en önemli özelliklerdendir. Çocukla tatile çıkarken valizlerin içeriği çoğalır. Bu sebeple odanın dar olmasını, dağınık bir halde olmasını kim ister ki ? Temizlik- temizlik- temizlik… Bir ailenin, çocuğu ile gittiği otelde aradığı belki ilk 3 temel şart arasındadır. Hayvanat bahçesi ve içeriğindeki özel türler, sahiden Amara Dolce Vita’yı özel kılan alanlardandır. Çocuklu aileler için harika bir keşif sunar. Yorumlar arasında hamburgere özel bir restoran olması, Burger Station’ da yer alan hamburgerlerin lezzetinden de sıkça bahsedilmekte. Tatilde hamburgere kim hayır diyebilir ki? :) Hem hamburger hem de sunulan tüm lezzetlerin içeriğinin sağlıklı ve temiz olması ailer için büyük önem taşır. Temiz, geniş bir oda, eğlenceli aktiviteler, lezzetli yiyecekler, çocukla tatile gidecek bir ailenin olmazsa olmaz denklemlerindendir. Sizin içinde öyle değil mi ? Eklemek istedikleriniz var mı acaba ? Yazın bize lütfen. Amara Dolce Vita’yı keşfetmek istiyorsanız, burayı tıklayabilirsiniz.

2020 yılında aileniz ile birlikte en özel tatil planını yapmak için “Tatil Danışmanlığı” hizmeti alabilirsiniz. Özel istek-talep ve varsa sürpriz organizasyonlarınızı sizinle birlikte planlamak için bir telefon uzağınızdalar. Kilit Hospitality Group otellerinde 2020 fırsatları için; 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı" hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız