2020‘ye Anlamlı Bir Başlangıç İçin

Her yıl olduğu gibi bu yılda otellerimizi yeni yıl ruhu çoktan sardı.

Her yer ışıl ışıl. Lobi, restoranlar özel dekor edildi ve yeni yıl gala programları belirlendi. Side’nin en özel oteli olan Crystal Sunrise Queen Luxury ve tatilin kalbi olan Kemer’ de Crystal De Luxe’ de en eğlenceli ve özel şekilde yeni yıla girecek konuklarımız.

Aileniz ve sevdikleriniz ile harika bir yılbaşı programına dahil olmak için hala geç kalmadınız.  Belki de otellerimiz arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Seçiminizi kolaylaştırmak adına blog sitemizin kategori bölümlerinden her iki otelimize de dair yazılara ulaşmanızı öneririz. Çok eğleneceğiniz bir yılbaşı partisinden sonra, Akdeniz’ in en özel destinasyonlarında yer alan otellerimizin deniz manzarasına karşı, harika bir kahvaltı ile 2020’ ye  başlayabilirsiniz.

Her yeni yıl , yepyeni bir başlangıçtır değil mi aslında… Bu yıl yeni yıla başlarken farklı bir şey denemek ister misiniz ? Bu hafta sizlere blogda farklı ve keyifli bir öneride bulunmak istedik.

Daha önce Düşleme Sanatı” diye bir şey duymuş muydunuz?

Çok yalın olarak iki materyale ihtiyaç var bu eylem için. Boş ve temiz bir kağıt ve bir de kalem. Evet, sadece bu kadar. Yeni yıla başlarken hayallerinizi yazın!  Daha önce deneyimlemiş olanlar bilir ki bu liste işe yarar. :) Elbette yazdıklarımızı zaman zaman açıp okumalıyız ki düşlerimize doğru kanat çırpalım. Bunu yaparken en önce sizin inanmanız önemli. Hepimizin düşledikleri, hayalleri vardır ve gerçekten inanırsak onlara ulaşabiliriz. Yazmayı sevmeyen biriyseniz eğer bu deneme size de iyi hissettirecek inanın. Yazmak en güzel terapi şekillerinden biridir, rahatlatır ve iyileştirir. Yaşamın içinde zamanımızın ne kadar olduğunu bilmiyorsak eğer, 2020 yılında onu en iyi ve özenli şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Listenizde yer alan her hayalinizin gerçek olması temennisi ile…

Ve dileriz ki yılbaşı akşamınız, 2019 yılına finaliniz ve 2020 başlangıcınız unutulmayacak kadar güzel anlarla geçsin. Yılbaşı heyecanı sonrası yeni yıl ile tatil planları başlayacaktır. İşte o zaman da bizlere 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından ulaşabilirsiniz. Tatil Danışmanlarımız ile 2020 yılının en avantajlı tatilini planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız