2020 Yılında Tatil İçin Risk Alanlar ve Almayanlar

2020 yılı bir çoğumuzun unutamayacağı bir yıl oldu. Aralık ayına ulaştık ve 2021 yılını bekliyoruz. Bir yandan meraklı, diğer yandan ise umutluyuz. Yaşanılan bu dönem, yaptığımız planlar, hayallerimiz ve birçok rutinimiz için sapma oluşturdu. Aynı zamanda çoğu şeyi gözden geçirdik. Kararlarımızda daha detaycı olduk. Biz bu sürede blog sitemize birbirinden özel yazılar yerleştirdik. Blog arşivimizi inceleyin lütfen!

Tatil, hepimiz için kalabalık şehir yaşantısından bir kaçış, dinlenmek, yenilenmek ve motivasyon içeriyordu. Bazılarımız alınan önlemler çerçevesinde tatilimizi güvenli otellerde yaptık, bazılarımız ise bir risk olarak gördük ve tatile çıkmadık. 2021 yılında ise tatilin renginin nasıl olacağını düşünüyoruz. Belki sizde tatilini 2021 yılına erteleyenlerden oldunuz. Kilit Hospitality Group olarak, halen devam eden bu süreç için hassas, aynı zamanda umut doluyuz. 2020 yılı sezonunda açmış olduğumuz tüm otellerimizde, güvenli otel standardı özelliklerinin üstünde bir yönetimle, çalışanlarımızın gayretleri ve hatta konuklarımızla iş birliği içinde başarılı bir sezonu tamamladık. Güvenli tatil ve güvenli otel için zorunlu kılınan sertifikasyon sisteminde alınması zorunlu önlemler vardı. Gerekli ve zorunlu bu önlemlere ek olarak öyle özel önlemler aldık ki… Aldığımız ek önlemleri de konuklarımıza tüm şeffaflığı ile sunduk ve sezon boyunca titizlikle önlemlerimizi sürdürdük. Otellerimize ait tüm sosyal medya hesapları üzerinden, konuklarımızın paylaşımlarında, geçmiş yıllardan farksızmışçasına tatil motivasyonunu yakaladıklarını gördük. 2020 yılında tatil için kararsızlık, güvenli ortam arayışı hemen herkesin gündemiydi. Risk almak gibiydi tatil bu yıl. Bizim konuklarımız için ise “iyi ki risk almışız ve tatilimizi ertelememişiz” oldu.

Kalite ve Yönetim Ekibimiz kusursuz bir operasyonun yapısını oluşturdu. Dış denetimle otellerimizin sahip olduğu Güvenli Turizm Sertifikası standartlarına ek alınan önlemlerle, örnek teşkil edecek bir sezonu tamamladık. Her şeyin hassas olduğu 2020 yılı devam eden sezonlara da yansıyacaktır diye düşünmekteyiz. Daha bilinçli bir hizmet anlayışı ve artık daha bilinçli konuklarla biz gelecek adına umutluyuz. Önümüzdeki kış mevsimini sakin ve belki de daha çok kısıtlama ile evlerimizde sürdürüp bahar ayı için güzel hayaller kurmaya ne dersiniz? Biz sosyal medya hesaplarımızda sizlere seçenekler sunmaya, blogda yeni konular yazmaya, güzel avantajlardan ve erken rezervasyon fırsatlarından haberdar etmeye varız ☺ Yılbaşı sofraları için güzel öneriler, evde yapılabilecek aktiviteler, 2021 yılı için tatil seçimi için birbirinden özel seçenekleri sunacağız sizler için.

Siz Crystal Hotels Blog okurlarımıza ve Kilit Hospitality Group misafirlerine her hafta başka bir konu ve rota sunmaya biz devam ederken, belki siz de blog arşivimizde gezinmek istersiniz. Özenle hazırladığımız birçok yazımız var. 2021 yılında hayallerinizi süsleyen otelde olmak ve güvenli bir tatil için 444 0 558 / (0242) 322 00 00 numaralarından “Tatil Asistanlığı” hizmeti ve özel destek alabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin.

Yorumlar

Yorum yazınız