2019 Eğlencenin Nirvanası

Sizlere doğanın, eğlencenin, lezzetin, kısacası tatilin #Nirvanası olan otelimizden bildiriyoruz. O hayal ettiğimiz #Nirvana hissini yaşamın içinde her alanda olduğu gibi tatilde de düşlüyor ve hakediyoruz. Ayrıcalıklı yaşam, ayrıcalıklı hizmet bütün yılın ödülü olabilir.

Düşleyin! Bir oteldesiniz ve otel sahiden her alanda size #nirvana hissini yaşatıyor. 2014 yılında dünyaya kapılarını açan otelimiz Nirvana Lagoon Luxury, Akdeniz’ de var olan binlerce otel içinde en çok merak edilen ve bahsedilen oteller arasında başı tutuyor. Otelimiz 160 dönümlük bir arazi içerisinde doğal yapısı korunarak kurulmuştur. Asırlık zeytin ağaçları, kuş sesleri, arkasına aldığı Beldibi Beydağları ve önünde masmavi denizi ile sizi büyüleyecek bir yapıya sahip. Odaların mimarı konumlandırılması özenle yapılmış olup farklı konseptler ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.

Kilit Hospitality Group bünyesinde yer alan tüm otellerimizde olduğu gibi Nirvana Lagoon Luxury’ de de çocuk konsepti oldukça önemsenmiştir. Öyle ki sadece onlara özel, büyük bir mini kulüp var ve otele çocuklarınızla gelip, çocuksuzmuş gibi tatil yapabilirsiniz. Hem çocukları hem de yetişkinleri heyecanlandıran Naja Naja Aquapark’ ı 11 farklı özelliğe sahip kaydırak ve çılgın bir su eğlencesi sunmaktadır. Şovlar, aktiviteler, konserler ile #EğlenceninNirvanası nı yaşayacağınız yer burası.

Tatil için düşlediğiniz otel, hem odanızda sakin ve huzurlu zaman geçirmek hem de odanızdan çıktığınız anda eğlenmek, farklı lezzetler tatmak, aktivitelere katılmak, denizin keyfini sonsuz sürmek ise Nirvana Lagoon Luxury kesinlikle size göre :) Bu hafta blogda sizleri Nirvana’ da yaz konserlerinden de haberdar etmek istedik. Tatil planınızı bu tarihlere göre yapabilirsiniz. Otelin içinde yer alan konser alanı sahnesi, ışıklandırması , sistemleri ile profesyonel bir alana sahiptir. Tüm gece boyunca konserler ve eşliğinde sunulan hizmetler ile #EğlenceninNirvanası na ulaşabilirsiniz. Konser takvimimiz için sizlere bir link bırakıyorum;

https://www.nirvanahotel.com/tr/eglence.php

Muhteşem deniz ve dağ manzarası ile müthiş çam ağaçları ormanı tarafından süslenen Nirvana Lagoan Luxury “Maksimum Mutluluk” ilkesi ile Akdeniz doğasını, ‘kişiye özel’ hizmetleriyle birleştirmektedir. Daha çok bilgi sahip olmanız için Crystal Hotels Blog’ da özel kategoriye sahip Nirvana Lagoon Luxury bölümünü inceleyebilirsiniz.

2019 yılında Tatilin #Nirvana sını yaşamak istiyorsanız 444 0 558 / ( 0242) 322 00 00 numaralarından "Tatil Danışmanı"  hizmetine ulaşabilir, danışmanlarımız ile birlikte kusursuz bir tatil planlayabilirsiniz.

Her gününüz tatil tadında geçsin!

Yorumlar

Yorum yazınız