Konaklama

KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda, split klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, balkon, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standart Odalar

397 adettir. Odalarımızın ölçüleri 19 m² ile 24 m² arasında değişmektedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin laminant parke veya fayanstır.

Balayı Odası: 36 adettir. 24 m² ölçüsünde, maksimum 2 kişi kapasiteli bu odalarımız standart odaların tüm özelliklerine ve ek olarak geniş bir terasa sahiptir.

Standart Ranzalı Oda: 46 adettir. Odalarımız 24 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 2+2'dir ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

Bedensel Engelli Misafirlerimiz İçin: Otelimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış 4 adet oda bulunmaktadır. Odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

*Standart odalar için maksimum konaklama kapasitesi 2+1'dir. Misafirlerimizin talebi doğrultusunda 2+2 konaklama hizmeti sağlanabilmektedir ancak yalnızca ek bebek yatağı temin edilebilmekte, ek yatak verilememektedir. Bu şekilde konaklamak isteyen misafirlerimiz şartı kabul etmiş sayılır.

Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Manyetik Kapı
Housekeeping
Uyandırma Servisi
Telefon
Yangın İhbar Sistemi
İklimlendirme
Saç Kurutma
Minibar
Makyaj Aynası
Uydu TV
Kasa
Kablosuz İnternet Bağlantısı
4207 sayılı yasaya istinaden odalarımızda sigara içilmemektedir.
Aile Odaları

22 adettir. Odalarımız 38 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 3+2 ve / veya 2+3’tir, 2 yatak odası (ara kapılı) ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

Ranzalı Aile Odaları: Odalarımız 38 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 3+2 ve / veya 2+3’tir, 2 yatak odası(ara kapılı) ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

Manyetik Kapı
Housekeeping
Uyandırma Servisi
Telefon
Yangın İhbar Sistemi
İklimlendirme
Saç Kurutma
Minibar
Makyaj Aynası
Uydu TV
Kasa
Kablosuz İnternet Bağlantısı
4207 sayılı yasaya istinaden odalarımızda sigara içilmemektedir.