11
Ocak
Sal
14
Ocak
Cum
Adult (Maximum: 8)
Child (Maximum: 3)

Crystal Hotels


Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa’da sınırsız konfor ve güler yüzlü hizmet, eşsiz bir mimari ile buluşuyor. Kusursuz servisin eğlence ile birleştiği, birbirinden farklı özellikte ve konfordaki odalarında tatilin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bir otel. Geniş kullanım alanlarımız, 150 metre uzunluğunda kum sahilimiz ve farklı büyüklüklerdeki havuzlarımız ile size ferah ve rahatlatıcı bir tatil imkânı sunuyoruz.

Crystal Palace Luxury, Akdeniz’in muhteşem manzarasını önünüze sererken, eşsiz mimarisi ve konforuyla size kusursuz hizmet ayrıcalığını yaşama fırsatı sunar.

Crystal Admiral Resort Suites & Spa ile Side’de konforun ve huzurun birleştiği otelimizde ayrıcalıklı bir tatil sizleri bekliyor. İnce kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir Akdeniz’in en temiz sahiline demirlemiş bir tatil gemisi gibi olan otelimizde kendinizi tatil seferinizin amirali gibi hissedin istedik.

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, sizlere farklı bir eğlence ve heyecan yaşatacak olan bölgenin en büyük aquaparkında doyasıya eğlenme fırsatı sunarken, konforlu ferah odalarımız ve eşsiz hizmet anlayışımız ile sizlere unutulmayacak bir tatil planlıyoruz.


Denize sıfır olan otelimiz olağanüstü bir peyzaja sahiptir. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir. Golf tutkunları için oluşturulmuş 27 delikli golf alanı otele sadece 800 metre uzaklıktadır. Crystal Tat Beach Resort & Spa, “Bir golfçü tatilde ne ister?” sorusuna cevaben kurulmuş bir oteldir.

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa ince çakıllı ve kumlu sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile özellikle çocuklu aileler için idealdir. Caretta kaplumbağalarının tercihi olan bir kumsalda ve kuş cennetinin tam ortasında bulunan tesisimiz size muhteşem bir Antalya tatili imkânı sunuyor.

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan denize sıfır otelimiz  ve boğazdan esen rüzgârın taşıdığı ferah bir havaya sahiptir. Crystal Family, çocuklu ailelerin vazgeçilmez seçimi olan kompakt bir tesistir. İnce çakıllı ve kumlu sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile aileler için bir tatil cennetidir. 

 

Crystal Family Resort & Spa tesisimiz ile arasında sadece 2 dakikalık yürüme mesafesi bulunan Crystal Boutique Beach Resort, 16+ konsepte sahiptir ve tamamen yetişkinler içindir. Tesisimizde konaklayan misafirlerimiz, Crystal Family’nin konaklama hariç tüm imkânlarından faydalanabilirler.

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz, konforlu ve geniş odaları, 100 m uzunluğundaki ince çakıllı plajı, yüzme havuzu, yetişkin ve çocuklar için iki ayrı aquaparkı ile tüm ailenin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşaması için özel olarak dizayn edilmiştir.


Crystal Prestige Elite 100.000 m2 alana sahip çok özel bir lokasyonda bulunmaktadır. Kendine ait mavi bayraklı plajı kum ve çakıldan oluşmaktadır. Tesis, Kemer şehir merkezine 8 km, Antalya şehir merkezine 30km, Antalya Havaalanına 40 km uzaklıkta yer almaktadır.

Antalya’da, Kemer-Beldibi mevkiinde bulunan tesisimiz size doğa ile iç içe geçireceğiniz eğlenceli bir tatil imkânı sunuyor. Denize sıfır otelimiz ince çakıl ve kum karışımı bir sahile, kendine ait üç ayrı iskeleye, çeşitli büyüklükte havuzlara ve bir Aquapark’a sahiptir. Katlı bungalovlar şeklinde tasarlanan odalarımız çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir.


Bodrum'un şirin beldesi Güvercinlik'in Kuyucak Koyu’nda yer alan denizine sıfır otelimiz, ince kumlu sahili, çeşitli büyüklükte havuzları, su kaydırakları ve özel iskeleleri ile yeşilin ve mavinin buluştuğu eşsiz bir cennettir. Çam ağaçlarının arasında denizle bütünleşen, Ege misafirperverliğinin her an hissedildiği otelimiz Zoover ve Tripadvisor tarafından ödüllendirilmiştir ve Mavi Bayrak sahibidir.


Kapadokya, peri bacaları, yer altı şehirleri ve vadileriyle doğanın bizlere eşsiz bir armağanıdır. Gün geceye, kış yaza kavuşurken geçen asırlar burada donmuş gibidir. Crystal Kaymaklı, bu sonsuz zaman ummanına usulca ilişmiş bir mekândır. Nevşehir’in Kapadokya bölgesinde yer alan otelimiz, size 2 dakika mesafede Kaymaklı Yeraltı Şehri’ni keşfetme olanağı sunar.

FIRSATLAR