KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda balkon, merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standart Kara Manzaralı Oda

Toplam 506 adettir.  Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. Tüm odalarda; laminant parke ve seramik zemin, balkon, merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur.

Standart Kara Manzaralı Oda Triple

Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. Tüm odalarda; laminant parke ve seramik zemin, balkon, merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur

Standart Yandan Deniz Manzaralı Oda

4 rooms. Maximum person capacity is 2. Jacuzzi on terrace, 1 french bed, all standard room amenities, bathrobe and tools to make tea and coffee.

Standart Yandan Deniz Manzaralı Oda Triple

104 rooms. Maximum person capacity is 2+1. 1 French bed in one bedroom, 1 single bed in other. One bathroom and all standard room amenities.

Aile Odası

Maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir. 2 odalı olup 1.odada 1 French bed, 2.odada 2 tek yatak mevcuttur. Oda tek banyolu olup, standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Kara Manzarıldır.

Aile Odası (4 Yetişkin)

There are 139 rooms. Our rooms have 33 m2 space, all features of standard rooms and maximum person capacity is four. Our rooms have electronic card locking system, central air conditioning and heating, satellite TV and music channel, wireless internet connection, mini bar, safe box, direct dial telephone, sprinkler system and fire detector. Bathrooms have a telephone, a hairdryer, a bathtub and 220-volt electricity supply.

Suite Oda

Maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. 1 adet french bed yatak odası ve oturma odası mevcuttur. Standart odaların tüm özellikleri mevcut olup terasında Jakuzi; banyosunda bornoz mevcuttur. Odalarda çay ,kahve yapmak için gereken ekipman mevcuttur.