KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda balkon, merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standard Room

Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. Tüm odalarda; laminant parke ve seramik zemin, balkon, merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur.

Honeymoon Room

Maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. Odaların terasında şezlong ve jakuzi mevcut olup, odalarda 1 french bed ile standart odaların tüm özellikleri, bornoz ve çay-kahve yapmak için gereken ekipman mevcuttur.

Aile Odası

Maksimum 2+2  kişi konaklayabilmektedir. Aile Odaları 2 odalı olup bir.odada 1 French bed, diğer odada 2 tek yatak mevcuttur. Odalar tek banyolu olup, standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Junior Suite

Bu odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. Odaların terasında şezlong ve jakuzi mevcut olup, 1 french bed ile standart odaların tüm özellikleri, bornoz ve çay-kahve yapmak için gereken ekipman mevcuttur.