Kaydır

  • DEVASA AQUAPARK

  • EŞSİZ DENEYİM
sunrise description welcome image

CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA

SINIRSIZ İMKANLAR...

RESTORANLAR

TADI DAMAĞINIZDA KALACAK YEMEKLER...

BARLAR

LEZZETLİ İÇECEKLER...

Otel & Hizmetler

AYRICALIKLAR DÜNYASI

Konforlu ve Eğelenceli Bir Tatil Dileyenleri Su Dünyasına Bekliyoruz...

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • Bölgenin En Büyük Aquaparkı, 2 Büyük Havuz, Büyük Bir Ana Restoran, 6 Farklı A'la Carte Restoran ve 4 Snack Restoranıyla Crystal Waterworld diğerlerinden çok farklı...

SPA & SAĞLIK

Tüm Stresten Kurtulun!

Tam teşekküllü SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri, özel SPA bahçesi ve Hydro masaj özellikli özel açık SPA havuzu (ısıtmasız), jakuzili relax yatakları ve özel jakuzisi ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

KEŞFET

Aspendos Antik Tiyatrosu

Tiyatro Romalılar tarafından M.S 2. yüzyılda inşa edilmiş ve tarihteki en iyi korunan tiyatrolar arasına girmiştir. Tiyatro bir açık hava tiyatrosu olarak inşa edilmiştir. Tiyatronun yapımına 138‘de başlanmış ve yapım 164‘de tamamlanmıştır. Tiyatro, günümüze kadar korunarak ulaşabilmiş nadir yapılar arasındadır. Aynı zamanda tiyatronun mimarının Aspendos’lu Theodoros’un oğlu Zenon olduğu da bilinmektedir. Tiyatro, mimarı tarafından Aspendos kentinin imparator ailesine ve tanrılarına sunulmuştur. Günümüzde tiyatro, çeşitli konserlere ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Aspendos kenti her yıl çok yüksek oranda turist almakta ve tarihi yapısı ile turistleri kendine hayran bırakmaktadır.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

Mutlu Çocuklar

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

Organizasyon & Grup Etkinlikleri

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, 750 kişilik tiyatro düzeninde veya 500 kişilik sınıf düzeninde ayarlanabilen, 814 m²lik bir toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz Akdeniz Bölgesi’nin en iddialı Aquapark’ına ve ince çakıl ve kum bir sahile sahiptir. Aquapark’ındaki 2 farklı kulesi ile size macerayı ve adrenalini yaşama fırsatı sunar. HdCh Quality Selection tarafından ödüllendirilen otelimiz, Yeşil Yıldız, Green Key, Mavi Bayrak ve Beyaz Bayrak sahibidir.

Bölgenin en büyük oteli olan Waterworld Resort & Spa, büyüklüğü ve çeşitliliği ile başta çocuklu aileler olmak üzere her yaştan misafirimiz için bir tatil cenneti niteliğindedir. Tamamı balkonlu veya teraslı olan konforlu odalarımızda, tatilinizi rahat geçirebilmeniz için tüm ayrıntılar düşünülmüş ve odalarımız özenle dekore edilmiştir. Otelimiz Antalya Havalimanı’na 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.