Kaydır

  • EĞLENCE DE DAHİL


sunrise description welcome image

CRYSTAL WATERWORLD PARK RESORT & SPA

ÇOCUKLAR MUTLU

Antalya Belek’te yer alan otelimizde, aileniz ile beraber eğlenceli ve konforlu bir tatil geçirip unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

RESTORANLAR

LEZZET ŞÖLENİ

BARLAR

CRYSTAL İÇECEKLER

Otel & Hizmetler

BELEK VE SU

Crystal Waterworld Park Resort & Spa, geniş ve konforlu aile odaları, geniş plajı, havuzları, aquaparkı ve her şey dahil otel konsepti ile özellikle çocuklu aileler için harika bir tatil imkanı sunuyor. 

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • 100 m Uzunluğunda İnce Çakıllı Plaj
  • Ultra Her Şey Dahil
  • 6 adet A’la Carte Restoran ve 5 adet Bar
  • Tenis Kortları, Basketbol Sahası, Fitness Salonu
  • 3 Farklı Boyuta Havuz ve Aquapark

KEŞFET

Aspendos

Tiyatro Romalılar tarafından M.S 2. yüzyılda inşa edilmiş ve tarihteki en iyi korunan tiyatrolar arasına girmiştir. Tiyatro bir açık hava tiyatrosu olarak inşa edilmiştir. Tiyatronun yapımına 138‘de başlanmış ve yapım 164‘de tamamlanmıştır. Tiyatro, günümüze kadar korunarak ulaşabilmiş nadir yapılar arasındadır. Aynı zamanda tiyatronun mimarının Aspendos’lu Theodoros’un oğlu Zenon olduğu da bilinmektedir. Tiyatro, mimarı tarafından Aspendos kentinin imparator ailesine ve tanrılarına sunulmuştur. Günümüzde tiyatro, çeşitli konserlere ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Aspendos kenti her yıl çok yüksek oranda turist almakta ve tarihi yapısı ile turistleri kendine hayran bırakmaktadır.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

CRISPY ÇOCUK DÜNYASI

HAKKIMIZDA

CRYSTAL WATERWORLD PARK RESORT & SPA

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz, Antalya Havalimanına 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.Tesisimiz sıcak bir mimariye, tamamı “Aile Odası“ konseptinde olan odalara, Waterworld ana binaya ait olan 100 m uzunluğunda ve 200 m genişliğinde ince çakıllı bir plaja sahiptir. İki ayrı blok için tek yüzme havuzu, yetişkin ve çocuklar için iki ayrı aquaparkı ile aileler için unutulmaz bir Antalya tatili fırsatı sunar.11.500 m² alanda, 5.700 m² otel binası 5’ er katlı 1 Blok ve 4’ er katlı 1 bloklu toplam 2 ayrı blok şeklinde yerleşen otelimizde toplam 142 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tamamı aynı standartlara sahiptir.

Kıymetli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız, ‘All Inclusive‘ konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz soğuk saray şerbeti ve cezerye ile başlamakta ve 24 saat boyunca zengin yemek ve içki çeşitleriyle devam etmektedir.