Kaydır

  • TAT BEACH


sunrise description welcome image

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA Golf Merkezi Belek’te yer alan otelimiz Üçkum Mevkiinde konumlandırılmıştır. Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafededir. Denize sıfır olan otelimiz olağanüstü bir peyzaja sahiptir. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir.

RESTORANLAR

RESTORAN

BARLAR

BARLAR

Otel & Hizmetler

HİZMETLER

Konaklamanız boyunca maksimum eğlencenin tadına varabilmeniz, unutulmaz anılar edineceğiniz bir tatil geçirebilmeniz, konforun, kusursuz hizmetin ve rahatlığın keyfini çıkarabilmeniz için her şeyi düşündük.

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • 503 toplam oda sayısı - 1405 yatak kapasiteli
  • 6adet restaurant & Pastane ve 4 A La Carte Restaurant
  • 2 yetişkin, 1 çocuk ve 1 kapalı olmak üzere toplamda 4 havuz ve 4 kaydırak bulunmaktadır.
  • Wellness & Fitness Merkezi
  • Konferans Salonu
  • Yetişkinler ve çocuklar için aktiviteler

SPA & SAĞLIK

SPA

Tam teşekküllü SPA sağlık ve güzellik merkezi (cilt ve vücut bakım kürleri) ile ve SPA anlayışına kattığımız yenilikler ile sizleri eşsiz bir tatilin içinde hissetmenizi sağlar

KEŞFET

TİTANİK GOLF

Otelimize sadece 800 metre mesafede bulunan Titanik Golf sahamızda gün boyunca bölgedeki en kaliteli golf sahasında geçirebilirsiniz.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

Çocuk Klübü

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

Toplantı ve Etkinlikler

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, üçe bölünebilir bir toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA

Golf Merkezi Belek’te yer alan otelimiz Üçkum Mevkiinde konumlandırılmıştır. Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafededir.

Denize sıfır olan otelimiz olağanüstü bir peyzaja sahiptir. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir. Golf tutkunları için oluşturulmuş 27 delikli golf alanı otele sadece 800 metre uzaklıktadır. Crystal Tat Beach Resort & Spa, “Bir golfçü tatilde ne ister?” sorusuna cevaben kurulmuş bir oteldir.

Crystal Tat Beach, Beyaz Bayrak, Mavi Bayrak, Green Key ve Yeşil Yıldız sahibidir ve bünyesindeki “Kedi Evi” sayesinde PETA ve TUI tarafından özel olarak ödüllendirilmiştir.