Kaydır

  • TAT BEACH


sunrise description welcome image

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT

Yeşillikler içindeki otelimizde, Akdeniz’in maviliklerine dalarken kusursuz hizmetin ve konforun tadını çıkarın.

RESTORANLAR

RESTORAN

BARLAR

BARLAR

Otel & Hizmetler

HİZMETLER

Golf Merkezi Belek’te yer alan otelimiz Üçkum Tepesi Mevkiinde konumlandırılmıştır. Golf tutkunları için oluşturulmuş 27 delikli golf alanı otele sadece 800 metre uzaklıktadır. Denize sıfır otelimiz olağanüstü bir peyzaja sahiptir. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • 4 Adet A'la Carte Restoran VE 6 Bar
  • 4 Havuz ve Aquapark
  • Sağlık & Fitness Merkezi
  • Konferans Salonu
  • Ultra Her Şey Dahil

SPA & SAĞLIK

SPA

Tam teşekküllü SPA sağlık ve güzellik merkezi (cilt ve vücut bakım kürleri) ile ve SPA anlayışına kattığımız yenilikler ile sizleri eşsiz bir tatilin içinde hissetmenizi sağlar

KEŞFET

TITANIC GOLF

Toplam 27 delikli olan Titanic Golf Sahası, otelimize sadece 800 metre uzaklıktadır.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

Çocuk Klübü

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

Toplantı ve Etkinlikler

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, üçe bölünebilir bir toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA

Golf Merkezi Belek’te yer alan otelimiz Üçkum Mevkiinde konumlandırılmıştır. Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafededir.

Olağanüstü peyzaja sahip denize sıfır otelimizde, bahçe ve deniz manzaralı odalarınızda 5 yıldızlı hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir. Golf tutkunları için oluşturulmuş 27 delikli golf alanı otele sadece 800 metre uzaklıktadır. Crystal Tat Beach Resort & Spa, “Bir golfçü tatilde ne ister?” sorusuna cevaben kurulmuş bir oteldir.

Antalya tatil yerlerinden Crystal Tat Beach, Beyaz Bayrak, Mavi Bayrak, Green Key ve Yeşil Yıldız sahibidir ve bünyesindeki “Kedi Evi” sayesinde PETA ve TUI tarafından özel olarak ödüllendirilmiştir.