KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup merkezi klima sistemi, uydu kanallı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, emanet kasası, telefon, çay kahve ve su ısıtıcı, yangın detektörü bulunmaktadır. Banyolarda telefon ve saç kurutma makinesi mevcut olup elektrik 220 volttur.

Standart Kara Manzaralı

Kara manzaralı odalar toplamda 26-32 metrekare genişliğindedir. 1 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. Geniş yaşam alanı ve her odada bulunan balkonu ile misafirlerimize keyifli bir Side tatili sunuyor.

Standart Yandan Deniz Manzaralı Oda

Yandan deniz manzaralı odalar toplamda 26-32 metrekare genişliğindedir. 1 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. Geniş yaşam alanı ve her odada bulunan balkonu ile misafirlerimize keyifli bir Side tatili sunuyor.

Aile Odası Kara Manzara

Kara manzaralı, toplamda 40-44 metrekare genişliğinde 2 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan odalardır. Maksimum 5 kişi konaklayabilir. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik dekore edilmiş odalarımız sizlere konforlu bir Antalya tatili sunuyor.

Aile Odası Yandan Deniz Manzara

Toplamda 40 metrekare genişliğinde 2 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan yandan deniz manzaralı odalardır. Maksimum 4 kişi konaklayabilir. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik dekore edilmiş odalarımız sizlere konforlu bir Antalya tatili sunuyor.

Deluxe Standart Oda

Toplam 49 odadan oluşmaktadır. 2 adet yatak odası  (arada paravan mevcuttur), diğer tüm özellikler standart odalardaki gibidir. Maksimum 4 yetişkin konaklayabilmektedir. (1 french+ 2 single bed). 

Balayı Suite

Sunset Resort, balayı otelleri içerisinde 61 metrekare genişliği ile ferah ve rahat odalara sahiptir. Özel dekore edilmiş 1 yatak odası, 1 oturma odası, 1 banyo ve şezlonglu geniş balkonu ile muhteşem deniz manzarasının buluştuğu odalarımız misafirlerimize konforlu bir tatil sunuyor.