KALİTE & KONFOR

KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup kartlı kilit sistemi, merkezi klima, kasa, uydu yayınlı Plazma TV / LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, duman detektörü ve çay, kahve yapmak için gerekli donanım bulunmaktadır. Banyoda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Standart Land View Room

22 m² genişliğinde kara manzaralı odaların maksimum kapasitesi 2 kişidir. Antalya tatilinizde misafirlerimize konforlu ve huzurlu bir konaklama sağlayabilmek için Akdeniz renkleri ile dekore edilmiş odalarımızda her şeyi düşündük.

Standart Sea View Room

22 m² genişliğinde deniz manzaralı odaların maksimum kapasitesi 2 kişidir. Antalya tatilinizde misafirlerimize konforlu ve huzurlu bir konaklama sağlayabilmek için Akdeniz renkleri ile dekore edilmiş odalarımızda her şeyi düşündük.

Deluxe Teras Oda

Deluxe teras oda, toplamda 28 m² genişliğindedir ve maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. Akdeniz’in muhteşem deniz manzarasına sahip odaların geniş balkonunda, şezlonglarında dinlenerek Antalya tatilinizi en keyifli şekilde geçirmeniz için her şeyi düşündük.

Family Room

Aile odaları, 42 m² bahçe manzaralı ve 35 m² yandan deniz manzaralı olmak üzere iki tipi vardır. 2 ayrı yatak odası ve 1 banyosu bulunan odaların maksimum kapasitesi 4 kişidir. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik dekore edilmiş odalarımız misafirlerimize konforlu bir Antalya tatili sunuyor.

Family Room with Sea View

35 m² deniz manzaralı aile odaları 2 ayrı yatak odası ve 1 banyosu bulunur. Maksimum 4 kişi konaklama kapasitesi vardır. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik dekore edilmiş odalarımız misafirlerimize konforlu bir Antalya tatili sunuyor.

Queen Suite

Toplamda 37 - 42 m² genişliğinde lüks ve konfor sunan Quenn Suite özel el işi mobilyalarla dekore edilmiştir. 1 salonu, 1 yatak odası ve 1 banyosu mevcut olan odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. Çiçekler ile süslenmiş balkon olağanüstü deniz manzarasını gözler önüne seriyor.