Kaydır

  • EŞSİZ MİMARİ

  • MİSAFİR MEMNUNİYETİ

  • UNUTULMAZ ANLAR

  • LÜKSÜN ADRESİ
sunrise description welcome image

CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA

Side’nin ve Antalya’nın eşsiz manzarasını gözler önüne seren Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa dünyanın en ünlü turizm merkezlerinden Side’de yer alıyor.

RESTORANLAR

SİZİN DAMAK TADINIZ

BARLAR

ÇEŞİTLİ İÇECEKLER

Otel & Hizmetler

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

 Sınırsız konfor ve güler yüzlü hizmet, eşsiz bir mimari ile buluşuyor. Kusursuz servisin eğlence ile birleştiği, birbirinden farklı özellikte ve konfordaki odalarında tatilin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bir otel. Geniş kullanım alanlarımız, 150 metre uzunluğunda kum sahilimiz ve farklı büyüklüklerdeki havuzlarımız ile size ferah ve rahatlatıcı bir tatil imkânı sunuyoruz. 

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

SPA & SAĞLIK

SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA

Tam teşekküllü 800 m²lik SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri, özel SPA bahçesi ve Hydro masaj özellikli özel açık SPA havuzu , jakuzili relax yatakları, özel jakuzisi ve SPA bahçesinde bulunan Bali masaj evleri ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar.

KEŞFET

GEZİ REHBERİMİZ

Şehrimizin doğa, kültür ve tarihi gezi yerlerini bizimle keşfedin...

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

AVANTAJLI TATİL

Kampanya sayfamızı ziyaret ederek tatlinizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz ya da premium hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz...


CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

ÇOCUKLARINIZ İÇİN TASARLANMIŞ EĞLENCELİ TATİL

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

EN BAŞARILI TOPLANTILAR

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, biri 625 m2 ölçüsünde 600 kişilik diğeri 126 m2 50 kişilik iki adet toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa’da sınırsız konfor ve güler yüzlü hizmet, eşsiz bir mimari ile buluşuyor. Kusursuz servisin eğlence ile birleştiği, birbirinden farklı özellikte ve konfordaki odalarında tatilin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bir otel. Geniş kullanım alanlarımız, 150 metre uzunluğunda kum sahilimiz ve farklı büyüklüklerdeki havuzlarımız ile size ferah ve rahatlatıcı bir tatil imkânı sunuyoruz. 

Side’nin ve Antalya’nın eşsiz manzarasını gözler önüne seren Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa dünyanın en ünlü turizm merkezlerinden Side’de yer alıyor. Otelimiz Side şehir merkezine 4 km, Antalya Havalimanı’na 65 km ve Antalya şehir merkezine 75 km uzaklıktadır.

Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahibi olan otelimiz, Holiday Check Top Hotels, Zoover, Tripadvisor, RTK, Schauinsland Top Hotel Partner, Corendon, Booking.com ve Benswisclub tarafından ödüllendirilmiştir.