KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke veya seramik olup balkon, split klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı-kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda telefon, fön, duş mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Not:Otelimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış 6 adet oda bulunmaktadır. Odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

*Standart odalar için maksimum konaklama kapasitesi 2+1'dir. Misafirlerimizin talebi doğrultusunda 2+2 konaklama hizmeti sağlanabilmektedir ancak yalnızca ek bebek yatağı temin edilebilmekte, ek yatak verilememektedir. Bu şekilde konaklamak isteyen misafirlerimiz şartı kabul etmiş sayılır.

Standart Oda

Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan 26 m² genişliğinde standart odalar tesisimizde 470 adet bulunuyor. Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. 

Triple Room

Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan 26 m² genişliğinde standart odalar tesisimizde 470 adet bulunuyor. Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir..

Ranzalı Standart Oda

Kara manzaralı odamız 26 m² genişliğindedir ve maksimum kapasitesi 4 kişidir. Tek 1 oda ve 1 banyodan oluşan odalarda konaklamanız boyunca rahat ve konforlu bir Antalya tatili geçirebilmeniz için her şeyi düşündük.

Family Room

Kara manzaralı 2 yatak odası ve 2 lavabolu tek banyosu bulunan 42 m² genişliğinde aile odalarının maksimum kapasitesi 5 kişidir. Belek otelleri içerisinde Paraiso Resort geniş aileniz ile beraber konforlu ve rahat konaklama fırsatı sunuyor.

Family Room - 4 Adults

Kara manzaralı 2 yatak odası ve 2 lavabolu tek banyosu bulunan 42 m² genişliğinde aile odalarının maksimum kapasitesi 5 kişidir. Belek otelleri içerisinde Paraiso Resort geniş aileniz ile beraber konforlu ve rahat bir konaklama fırsatı sunuyor.