KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu yayınlı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, kartlı kilit sistemi ve duman detektörü bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup elektrik 220 volttur.

Standard Room

Oda zeminleri laminant, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, kasa, digital uydu yayınlı LED TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, duman dedektörü, banyolarda duş, telefon ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Odada çay ve kahve yapmak için gerekli ekipman mevcuttur. Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir.

Honeymoon Sea View

  Direkt deniz manzaralı olup özel balayı tefrisatlıdır. 1 yatak odalı ve oturma köşesi mevcuttur. En fazla 2 kişi konaklayabilmektedir. Zengin meyve tabağı, çerez, şampanya ikramı sunulur.

  Junior Suite

  Yandan deniz manzaralı olup, 1 yatak odası ve geniş oturma bölümü (120 cm yüksekliğinde ara bölme mevcuttur), Jakuzi küvetli veya duşlu banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir.

  Family Room

  2 Adet Yatak Odası vardır ve Ara Kapılıdır. Odalarda 1 Adet banyo vardır. Standart Odaların Bütün Özellikleri mevcuttur. En fazla 4 Kişi konaklayabilmektedir.

  Pasha Suite

  Direkt deniz manzaralı olup, özel ve farklı dekore edilmiş 2 ayrı yatak odası, 1 salon, 4 adedinde açık mutfak, 2 ayrı banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. 4 Balkonlu olup maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir. Zengin Meyve tabağı, Çerez, Şampanya ikramı sunulur.