KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu yayınlı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, kartlı kilit sistemi ve duman detektörü bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup elektrik 220 volttur.

Standard Room

Kara manzaralı odalar 23 metrekare genişliğindedir ve maksimum 2 kişi konaklayabilir. 1 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan özenle dekore edilmiş standart odalarda, misafirlerimizin konforu ve rahatı için her şey düşünüldü.

Standard Side Sea View

Yandan deniz manzaralı odalar 28 metrekare genişliğindedir ve maksimum 3 kişi konaklayabilir. 1 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan özenle dekore edilmiş standart odalarda, misafirlerimizin konforu ve rahatı için her şey düşünüldü.

Superior Room

Deniz manzaralı odalar 28 metrekare genişliğindedir ve maksimum 2 kişi konaklayabilir. 1 yatak odası, 1 banyosu ve balkonu bulunan özenle dekore edilmiş standart odalarda, misafirlerimizin konforu ve rahatı için her şey düşünüldü.

Family Room

Kara ve yandan deniz manzaralı odalar 32-42 metrekare genişliğindedir ve maksimum 4 kişi konaklayabilir. Side tatilinizde, ailenizle konaklamanız boyunca güzel anılar biriktirebilmeniz için özenle dekore edilmiştir. 2 yatak odası, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunan odalarda konforlu bir konaklama için her şeyi düşündük.