PALACE DÜNYASI

Side’nin antik güzelliği ve kusursuz hizmet kalitemiz ile konuklarımıza unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyoruz.

Hizmetler

eglence

Tesisimizde konaklamanız boyunca Akdeniz güneşinin ve denizinin keyfini çıkarırken bir yandan gün boyu süren animasyon aktiviterine katılabilirsiniz. Akşamları ise, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan animasyonlar, haftanın belirli günlerinde sizin için düşünülen canlı müzik konserleri ve tesisimizde bulunan disko ile konaklamanız boyunca doyasıya eğlenin istedik.

Günlük aktiviteler
Gece Showları
Temalı partiler & Gala Gecesi
Canlı müzik grupları
Tavla, satranç, kart oyunları vb.
Kitap & Dergi Köşesi

eglence

Minik misafirlerimiz için… Tatillerini doyasıya, sınırsız ve özgürce yaşasınlar diye, öyle fırsatlar yarattık ki. 4-12 yaş arası çocuk ve gençlerimiz için gün boyu devam eden aktiviteler, Crispy Mini Club, oyunlar, onlara özel ayrılmış bir havuz, yiyecek ve içecek servisleri… Yeni arkadaşlar edinecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri, oyuna ve eğlenceye doyacakları birçok etkinlik hazırladık. En kıymetlilerinizi emanet ettiğiniz çocuk kulübü personelimiz miniklerimize hak ettikleri tüm özeni gösteriyor ve onları sürekli gözetiyorlar. Biliyoruz ki, çocuk kulübü hata kabul etmeyen en önemli departmandır ve bu sebeple “Çocuk ve Aile Dostu Otel” konseptine sahip tesislerimizdeki tüm çocuk kulübü personelimiz, minik misafirlerimizi bunun bilincinde olarak ağırlıyorlar. Çünkü farkındayız ki, eğer minik misafirlerimiz mutlu olursa aileleri de mutlu olur. Gelin, çocuklarınıza eğlenceli, macera dolu, unutulmaz bir tatil hediye edin!

Mini club (04-12 yaş)
Mini disko
Mini sinema
Oyun parkı (açık hava)
Mini havuz ve aktivite ekipmanları
Bebek arabası hizmeti (Ücretli)
Geliştirici oyunlar ve aktiviteler
Çocuklara yönelik Showlar

spor

Otelimizde, spor yapmak isteyen, fitness ile ilgilenen ve su sporlarına meraklı misafirlerimiz için, misafirlerimizin tercihlerine göre faydalanabilecekleri spor imkânları oluşturduk. Siz de tatiliniz süresince hem dinlenip rahatlayabilir, hem de spor yaparak zinde kalabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

Tenis kortu (1 adet) Sert zemin
Boccia, darts, aerobik, streching, aqua aerobik,
Plaj voleybolu, basketbol, futbol, masa tenisi
Fitness salonu

Ücretli Hizmetler

Tenis kortu ışıklandırması ve tenis ekipmanları
Motorlu ve motorsuz su sporları (kano ve deniz bisikleti,
banana, parasailing, ringo)

spor

SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Kapalı Yüzme Havuzu,
Relax Alanı
Sauna,
Türk Hamamı,
Buhar Odası

Ücretli Hizmetler

Masaj kürleri ve VIP Masaj odaları
Cilt ve vücut bakımları,
Kuaför ve güzellik salonu
Kese, Köpük
Ayurveda

toplanti

Antalya toplantı otelleri arasında yer alan Crystal Palace, en son teknolojiye uyumlu teknik ekipman ve modern alt yapısı ile toplantı, seminer, konferans gibi organizasyonlar için 450 ve 120 kişilik iki toplantı salonu bulunmaktadır.

toplanti