Kaydır

  • LÜKSÜN ADRESİ

  • LÜKSÜN ADRESİ

  • LÜKSÜN ADRESİ

  • LÜKSÜN ADRESİ
sunrise description welcome image

CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA

CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA

Crystal Palace size, sınırsız konforun ve kusursuz hizmetin eşsiz saray mimarisi ile buluştuğu, keyif ve huzur içerisinde geçirebileceğiniz, eğlenceli ve elit bir tatil imkânı sunmaktadır. Siz de kendinizi Kral ve Kraliçe gibi hissedeceğiniz bu özgün ayrıcalığı yaşamanın keyfine varın.

RESTORANLAR

LEZZET & SUNUM

BARLAR

Barlar

Otel & Hizmetler

AYRICALIKLAR DÜNYASI

Konaklamanız boyunca maksimum eğlencenin tadına varabilmeniz, unutulmaz anılar edineceğiniz bir tatil geçirebilmeniz, konforun, kusursuz hizmetin ve rahatlığın keyfini çıkarabilmeniz için her şeyi düşündük.

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

    Büyüleyici Saray mimarisi ile farklı bir dünya sunan, göz alıcı aquapark, ferah bir havuz, Büyük Bir Ana Restoran, 5 Farklı A'la Carte Restoran ve 2 Snack Restoranıyla Crystal Palace ihtişamını yaşayın...

SPA & SAĞLIK

Spa & Wellness

Tam teşekküllü 700 m²lik SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri, özel SPA bahçesi ve Hydro masaj özellikli özel açık SPA havuzu (ısıtmasız), jakuzili relax yatakları ve özel jakuzisi ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası, kar odası, tuz odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Hizmetler

Banyo ve Hidroterapi: Bitki ve Çiçek Terapisi, Yosun Banyosu, Aroma Hidroterapi, Su Altı Masajı

Vücut Bakımı: Yosun Bakımı, Vücut Peeling’i, Selülit Bakımı

Masaj Odası: Dinlendirici ve Gevşetici Masaj, Sıcak Taş Terapisi, Aroma Terapi, Shiatsu, Reiki, Reflexology, Thai Ayak Masajı, Osmanlı Masajı, Thai Masajı, Hint Baş Masajı

Cilt Bakım Ünitesi: Klasik ve Özel Cilt Bakımları, Aroma Terapi

KEŞFET

SİDE ANTİK KENTİ

Batı Anadolu’da yaşayan Kymeliler, MÖ 7’inci yüzyılda kendilerine yaşam alanı olarak Akdeniz’e uzanan ufak bir yarımadayı seçmişler.  Side şehrini bu halkın kurduğu iddia ediliyor. 

Side şehrinde kullanılan yerel dile göre, Side kelimesi “Nar” anlamına geliyormuş. Bilindiği üzere, nar Anadolu’da bereketi sembolize eder. Roma İmparatorluğu dönemine kadar bu sembol Side sikkelerinde de kullanılmış. 

Side sırasıyla; Lidya, Pers, Büyük İskender ve Helenistik krallıklarının egemenliği altına girmiş. Kentin altın yılları ise MÖ 1 ila 3’üncü yüzyıllar arasında,  Roma ile ilişki kurmasıyla yaşanmış. Kentteki görkemli yapıların büyük bölümü de bu dönemde inşa edilmiş. 5’inci yüzyıldan sonra yavaş yavaş eski önemini kaybeden kent, 10’uncu yüzyıldan sonra depremler ve yangınlar nedeniyle tamamen terk edilmiş. Bazı tarihçiler 10’uncu yüzyılda kentin adeta korsan yatağına dönüştüğünü söylerken,  Arap Coğrafyacı İdrisi ise, yangınlar sonucu terk edilen kentte yaşayanların Antalya’ya göç etmesi nedeniyle Antalya’nın “Yanık Antalya” olarak anıldığını iddia etmiş. 

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

Çocuk Kulübü

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

Toplantı

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, biri 450 diğeri ise 120 kişilik iki toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA

Otelimiz dünyanın en ünlü turizm merkezlerinden Side‘ye 12 km, Antalya Havalimanına 55 km ve Antalya şehir merkezine 60 km mesafededir. Crystal Palace Luxury Resort & Spa olağanüstü mimarisi ile farklı ve sıcak bir atmosfere sahiptir ve ince kum sahile ile Side ve Antalya’nın eşsiz manzarasını gözler önüne serer. 

Crystal Palace size, sınırsız konforun ve kusursuz hizmetin eşsiz saray mimarisi ile buluştuğu, keyif ve huzur içerisinde geçirebileceğiniz, eğlenceli ve elit bir tatil imkânı sunmaktadır. Siz de kendinizi Kral ve Kraliçe gibi hissedeceğiniz bu özgün ayrıcalığı yaşamanın keyfine varın.

Crystal Palace, Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahibidir ve 2014 yılı değerlendirmelerinde Zoover, Top Hotels Partner, Its Red Star Awards ve Holiday Check tarafından ödüllendirilmiştir, ayrıca TUI Top Quality ödülüne de layık görülmüştür. Dünya sıralamasında “En İyi 100 Otel” ödülünü Mısır’ın Luxor şehrinden alıp kendi şehrine getirmiş ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Çevreye Duyarlı Tesis” ödülünü almaya hak kazanmıştır.