KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke ve seramik olup, split klima, kasa, uydu yayınlı LCD TV, mini bar, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duşa kabin, telefon ve fön mevcuttur.

Standart Oda

Standart odalarda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 adet LCD TV bulunmaktadır. Balkonlu ve bahçe manzaralı olan odalar 5 Yıldız konforuna uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.

Büyük Standart Oda

1 yatak odası, 1 banyo ve 1 adet LCD TV bulunmaktadır. Balkonlu olan odalar 5 Yıldız konforuna uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.

Ranzalı Standart Oda

Doğal çam ormanının içerisinde bulunan odalarda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 adet LCD TV bulunmaktadır. Balkonlu, bahçe veya orman manzaralı olan odalar 5 Yıldız oda konforuna uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.

Aile Odası

Aile Odalarında; 2 yatak odası, 1 banyo, 2 adet LCD TV bulunmaktadır Balkonlu, bahçe ve orman manzaralı olan odalar 5 Yıldız oda konforuna uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.

Ranzalı Aile Odası

Ranzalı Aile Odalarında; 2 yatak odası, 1 banyo, 2 adet LCD TV bulunmaktadır Balkonlu, bahçe ve orman manzaralı olan odalar 5 Yıldız oda konforuna uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.