KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke ve seramik olup, split klima, kasa, uydu yayınlı LCD TV, mini bar, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duşa kabin, telefon ve fön mevcuttur.

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda

Deniz manzaralı, Kablosuz internet, Uydu TV, Minibar, Saç kurutma makinesi, Oda kasası ve Sigara içilemez

Standart Ranzalı Oda

Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan 23-26 m² genişliğinde olan odalarda maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir.

Standart Oda

Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan 20 m² genişliğinde standart odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. Normal yada Fransız balkon bulunur.

GENİŞ STANDART ODA

Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan 23 m² genişliğinde standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. Normal yada Fransız balkon bulunur.

AILE ODASI

Kara manzaralı toplamda 34 m² aile odalarında 2 yatak odası ve 1 banyo bulunur. Maksimum kapasitesi 4 kişidir. Green Bay Resort aileniz ile birlikte rahatlık ve konfor içerisinde konaklayabileceğiniz Bodrum otelleri arasındadır.

AILE ODASI ( 4 KISI)

Kara manzaralı toplamda 34 m² aile odalarında 2 yatak odası ve 1 banyo bulunur. Maksimum kapasitesi 4 kişidir. Green Bay Resort aileniz ile birlikte rahatlık ve konfor içerisinde konaklayabileceğiniz Bodrum otelleri arasındadır.

RANZALI AİLE ODASI

Kara manzaralı toplamda 34 m² aile odalarında 2 yatak odası ve 1 banyo bulunur. Maksimum kapasitesi 5 kişidir. Green Bay Resort aileniz ile birlikte rahatlık ve konfor içerisinde konaklayabileceğiniz Bodrum otelleri arasındadır.