Kaydır

  • DOĞA CENNETİ

  • UNUTULMAZ ANLAR

  • HARİKA TATİL DENEYİMİ
sunrise description welcome image

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT

Antalya’da, Kemer-Beldibi mevkiinde bulunan otelimiz size doğa ile iç içe geçireceğiniz eğlenceli bir tatil imkânı sunuyor. 

 

RESTORANLAR

DAMAK TADINIZ İÇİN

BARLAR

ÇEŞİTLİ İÇECEKLER

Otel & Hizmetler

5 YILDIZLI ULTİMATE HER ŞEY DAHİL

Crystal Flora Beach Resort sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için mükemmel olanaklar ve kusursuz hizmetler sunar.

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • 521 toplam oda sayısı
  • 4 Restaurant, 5 A'La Carte Restaurant, Pastane
  • ''ANKA'' Aquapark, Çocuk Aquaparkı ''SPLASH TOWER'' , Ana Havuz ve Çocuk Havuzu olmak üzere toplamda 4 havuz bulunmaktadır
  • SPA & Wellness Merkezi.
  • Konferans Salonu
  • Yetişkinler ve çocuklar için aktiviteler

SPA & SAĞLIK

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT SPA

Tam teşekküllü 700 m²lik SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

KEŞFET

GEZİ REHBERİMİZ

Şehrimizin doğa,kültür ve tarihi gezi yerlerini bizimle keşfedin...

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

ÇOCUKLAR İÇİN TASARLANMIŞ EĞLENCELİ TATİL

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

TOPLANTILAR İÇİN

Otelimizde son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek 200 kişilik bir toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT

Antalya’da, Kemer-Beldibi mevkiinde bulunan otelimiz size doğa ile iç içe geçireceğiniz eğlenceli bir tatil imkânı sunuyor. Denize sıfır olan otelimiz ince çakıl ve kum karışımı bir sahile, kendine ait üç ayrı iskeleye, çeşitli büyüklükte havuzlara ve bir Aquapark’a sahiptir. Crystal Flora, Green Key ve Mavi Bayrak sahibidir ve 2015 yılı değerlendirmeleri sunucu Zoover, HdCh Quality Selection ve Tripadvisor tarafından ödüllendirilmiştir.

Arkanızda eşsiz Toros Dağları ve önünüzde Akdeniz’in masmavi suları ile huzuru bulacaksınız. Katlı bungalovlar şeklinde tasarlanan odalara sahip otelimiz çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 25 km mesafededir.

Aquaparkımız Akdeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde farklı şekil ve büyüklükteki 5 kaydırağı ile size adrenalin ve eğlence dolu bir tatil fırsatı sunuyor. Küçük misafirlerimiz için Aqua Splash Tower eğlenceli ve aksiyon dolu zaman geçirilebilecek şekilde özel olarak dizayn edildi.