KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCD-TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Standart Oda

226 adettir. 19 m2.  Odalarda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır. (6 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda mevcuttur). Maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir.

Geniş Strandart Oda

154 adettir. 21-26 m2. Odalarda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCDTV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır. Maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir. 

Ranzalı Standart Oda

25 adettir. 26 m2. Odalarda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCDTV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır. Maksimum 2+2 kişi konaklayabilmektedir. 

Aile Odası

106 adettir. 37 m2.  2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Odalarda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCDTV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır. Maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir.

Aile Odası (4 Yetişkin)

Our rooms have 37 m2 space, 2 bedrooms (with door in between) and 1 bathroom and all the features of standard rooms and maximum person capacity is four. Our rooms have electronic card locking system, air conditioning and heating, satellite TV and music channel, wireless internet connection, mini bar, safe box, direct dial telephone, sprinkler system and fire detector. Bathrooms have a telephone, a hairdryer, a shower and 220-volt electricity supply.Close

Ranzalı Aile Odası

10 adettir. . 2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Odalarda zemin laminant parke olup, kartlı kilit sistemi, split klima, uydu yayınlı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır. Maksimum 2+3, 3+2 kişi konaklayabilmektedir.