FLORA DÜNYASI

Doğayla iç içe olan Crystal Flora Beach Resort’de konaklamanız boyunca eğlenebilmeniz, yılın tüm yorgunluğunu atabilmeniz için her şeyi düşündük.

Hizmetler

eglence

Minik misafirlerimiz için… Tatillerini doyasıya, sınırsız ve özgürce yaşasınlar diye, öyle fırsatlar yarattık ki. 4-12 yaş arası çocuk ve gençlerimiz için gün boyu devam eden aktiviteler, Crispy Mini Club, oyunlar, onlara özel ayrılmış bir havuz, yiyecek ve içecek servisleri… Yeni arkadaşlar edinecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri, oyuna ve eğlenceye doyacakları birçok etkinlik hazırladık. En kıymetlilerinizi emanet ettiğiniz çocuk kulübü personelimiz miniklerimize hak ettikleri tüm özeni gösteriyor ve onları sürekli gözetiyorlar. Biliyoruz ki, çocuk kulübü hata kabul etmeyen en önemli departmandır ve bu sebeple “Çocuk ve Aile Dostu Otel” konseptine sahip tesislerimizdeki tüm çocuk kulübü personelimiz, minik misafirlerimizi bunun bilincinde olarak ağırlıyorlar. Çünkü farkındayız ki, eğer minik misafirlerimiz mutlu olursa aileleri de mutlu olur. Gelin, çocuklarınıza eğlenceli, macera dolu, unutulmaz bir tatil hediye edin!

Mini club (04-12 yaş)
Mini disko
Mini sinema
Oyun parkı (açık hava)
Mini havuz ve aktivite ekipmanları
Bebek arabası hizmeti (Ücretli)
Geliştirici oyunlar ve aktiviteler
Çocuklara yönelik Showlar

eglence

Otelimizde, spor yapmak isteyen, fitness ile ilgilenen ve su sporlarına meraklı misafirlerimiz için, misafirlerimizin tercihlerine göre faydalanabilecekleri spor imkânları oluşturduk. Siz de tatiliniz süresince hem dinlenip rahatlayabilir, hem de spor yaparak zinde kalabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

Tenis kortu (1 adet) ve masa tenisi
Boccia, darts, aerobik, streching, aqua aerobik,
Plaj voleybolu Fitness salonu

Ücretli Hizmetler

Tenis ekipmanları ve kort ışıklandırması
Motorlu ve motorsuz su sporları ( kanoe ve deniz bisikleti, Jet ski,
banana, Parasailing, Ringo, sörf ve rüzgâr sörfü, (sertifika zorunludur)

spor

Tesisimizde konaklamanız boyunca Akdeniz güneşinin ve denizinin keyfini çıkarırken bir yandan gün boyu süren animasyon aktiviterine katılabilirsiniz. Akşamları ise, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan animasyonlar, haftanın belirli günlerinde sizin için düşünülen canlı müzik konserleri ve tesisimizde bulunan disko ile konaklamanız boyunca doyasıya eğlenin istedik.

Günlük aktiviteler
Gece Showları
Temalı partiler & Gala Gecesi
Canlı müzik grupları
Tavla, satranç, kart oyunları vb.
Kitap & Dergi Köşesi
Karaoke

spor

SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Relax Alanı
Sauna,
Türk Hamamı,
Buhar Odası

Ücretli Hizmetler

Masaj kürleri ve VIP Masaj odaları
Cilt ve vücut bakımları,
Kuaför ve güzellik salonu
Kese, Köpük

toplanti

Antalya toplantı otelleri arasında yer alan tesisimizde, en son teknolojiye uyumlu teknik ekipman ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek 200 kişilik 1 adet toplantı salonu ve fuaye alanı bulunmaktadır.

toplanti

Tesisimizde yetişkinler için 5 bant, minik misafirlerimiz için ise 3 bant su kaydırağı bulunmaktadır.