KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin halı kaplama olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu LED TV ve müzik yayını, mini bar, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Kara Manzaralı Standart Oda

Odalarımız 27 m2 ölçüsündedir ve maksimum kapasite 3 kişi' dir. 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur. Otelimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış 3 adet oda bulunmaktadır. Engelli odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Kara Manzaralı Standart Oda Triple

Odalarımız 27 m2 ölçüsündedir ve maksimum kişi kapasitesi 3’tür ve 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur.

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda

They have 27 m2 space. 1 bedroom and 1 bathroom.  Non-smoking rooms are available. All rooms have balcony. Maximum person capacity is 2+2.

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda Triple

They have 40 m2 space. 2 bedrooms (with door in between) and 1 bathroom and all the features of standard rooms. Maximum person capacity is 4.

Kara Manzaralı Aile Odası

Odalarımız 2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyolu ve 40 m2 ölçüsündedir. Maksimum kapasite 4 kişi' dir. Standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Kara Manzaralı Ranzalı Aile odası

Odalarımız 40 m2 ölçüsündedir. 2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. 1 french, 1 twin yatak ve 1 ranza bulunmaktadır. Maksimum kapasite 2+3, 3+2 kişi' dir.

Kara Manzaralı Aile Odası 4 kişilik

Our rooms have 58 m2 space. 1 nicely decorated bedroom, 1 living room, 1 bathroom with a Jacuzzi, shower and bathtub and all standard room amenities. The rooms also have Led TV and a DVD player. Maximum person capacity is 2.