KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin halı kaplama olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu LED TV ve müzik yayını, mini bar, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Standard Room

3 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda mevcuttur. Odalarımızın tamamı balkonludur, maksimum kapasite 3 kişi konaklayabilmektedir. Odalarımızda ücretsiz olarak çay-kahve setup bulunmaktadır.

Standard Room Bunkbed

Odalarımızın tamamı balkonludur. Maksimum 2 yetişkin, 2 çocuk konaklayabilir. Odalarımızda ücretsiz olarak çay-kahve setup bulunmaktadır.

Family Room

2 ara kapılı yatak odalı (2 adet ara kapısız), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Maksimum 4 kişi konaklayabilmektedir. Odalarımızda ücretsiz olarak çay-kahve setup bulunmaktadır.

Family Room Bunkbed

Ranzalı aile odalarında 3 yetişkin, 2 çocuk veya 2 yetişkin, 3 çocuk konaklayabilmektedir. Odalarımızda ücretsiz olarak çay-kahve setup bulunmaktadır.

Junior Suite

Özel ve farklı dekore edilmiş 1 yatak odası, 1 salon, jakuzi küvetli ve duşlu 1 banyo, LED TV, DVD player, çay-kahve setup ve standart odanın tüm özellikleri mevcuttur. Maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir.