KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin halı kaplama olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu LED TV ve müzik yayını, mini bar, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Kara Manzaralı Standart Oda

1 yatak odası ile 1 banyosu bulunan kara manzaralı odalarımız 27 metrekare ölçüsündedir ve maksimum 3 kişi konaklayabilir. Otelimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak dekore edilmiş 3 adet oda bulunmaktadır. Engelli odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda

Standart odalarımız 27 metrekare ölçüsündedir ve maksimum 3 kişi konaklyabilir. Yandan deniz manzaralı odalar 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur. Tesisimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış 3 adet oda bulunmaktadır. Engelli odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Kara Manzaralı Aile Odası

Kara manzaralı 40 metrekare genişliğindeki odalarda maksimum 4 kişi konaklayabilir. 2 yatak odası ve 1 banyosu bulunan odalar aileniz ile beraber konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunuyor.

Kara Manzaralı Ranzalı Aile odası

Kara manzaralı odalar 40 metrekare genişliğindedir ve maksimum kapasitesi 5 kişidir. Aile otelimizde çocuklarınız ile beraber konforlu bir konaklama sunan ranzalı aile odalarında 1 yatak odası ve 1 banyo bulunur.