Kaydırsunrise description welcome image

CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz, Belek sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda inşa edilmiş olup, Antalya Havalimanına 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.

RESTORANLAR

BARLAR

Otel & Hizmetler

Crystal Family Resort&Spa

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

    380 toplam oda sayısı - 1188 yatak kapasitesi - 1 adet restoran ve 4 a' la carte restoran - 2 yetişkin, 1 çocuk açık ve 1 yetişkin, 1 çocuk kapalı olmak üzere 5 havuz 3 yetişkin ve 2 çocuk kaydırak bulunmaktadır. Wellness & Fitness Center Yetişkin ve çocuklar için aktiviteler.

SPA & SAĞLIK

Güzellik Sağlıklı BİR ZİHİNDE, bedende ve ruhtadır.

Tam teşekküllü SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri, özel jet duşları, jakuzili relax yatakları ve özel jakuzisi ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

KEŞFET

Aspendos Antik Tiyatrosu

Aspendos’un en önemli kalıntısı küçük tepeciğin yamacına yaslanmış olan tiyatrodur. Bu olağanüstü tiyatro yapısı, Antik Çağ’dan günümüze ulaşmış, en sağlam ve en iyi korunmuş tiyatroların başında gelir. 

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

Crystal Family Resort & Spa

Otelimizde son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek 430 kişilik, ikiye bölünebilir bir konferans ve balo salonuna ek olarak 60 kişilik bir toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA

Crystal Family, çocuklu ailelerin vazgeçilmez seçimi olan kompakt bir tesistir. İnce çakıllı ve kumlu sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile aileler için bir tatil cennetidir. Crystal Family, Yeşil Yıldız, Green Key, Beyaz Yıldız ve Mavi Bayrak sahibi olup 2014 değerlendirmelerinde Zoover ve HdCh Quality Selection tarafından ödüllendirilmiştir.