Kaydırsunrise description welcome image

CRYSTAL BOUTIQUE BEACH RESORT

76 Toplam oda sayısı - 198 yatak kapasitesi. ''+16'' Sadece yetişkin konsepti.

RESTORANLAR

BARLAR

Otel & Hizmetler

CRYSTAL BOUTIQUE BEACH RESORT

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

    Tüm Check-in ve Check-out işlemleri Crystal Family Resort & Spa otelimizde yapılacak olup, değerli misafirlerimiz Crystal Family Resort & SPA otelimizin konaklama dışında tüm imkânlarından faydalanabilirler. Sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan Crystal Boutique Beach Resort ile Crystal Family Resort & SPA otellerimiz arasında 07:00-23:00 saatleri arasında ücretsiz klimalı ring servis yapılacak olup, bu saatler dışında misafirlerimizden talep gelmesi durumunda kendilerine yardımcı olunacaktır. Crystal Family Resort & Spa otelimize ait hizmetlerimize www.crystalhotels.com.tr web sitemizden ulaşabilirsiniz.

KEŞFET

Aspendos Antik Tiyatrosu

Aspendos’un en önemli kalıntısı küçük tepeciğin yamacına yaslanmış olan tiyatrodur. Bu olağanüstü tiyatro yapısı, Antik Çağ’dan günümüze ulaşmış, en sağlam ve en iyi korunmuş tiyatroların başında gelir.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Crystal Bouqitue Beach Resort

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz denize sıfır konumdadır ve boğazdan esen rüzgârın taşıdığı ferah bir havaya sahiptir. Antalya Havalimanı’na 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.