KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda, split klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, balkon, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standart Oda

Toplamda 18 m² ile 24 m² arası genişliğe sahip standart odaların maksimum kapasitesi 2 kişidir. Bedensel engelli misafirlerimiz için özel dekore edilmiş 4 adet odamız mevcuttur. Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan odalarda Antalya tatilinizi rahat ve konforlu geçirebilmeniz için her şeyi düşündük.

Standart Oda Triple

Toplamda 18 m² ile 24 m² arası genişliğe sahip standart odaların maksimum kapasitesi 2 kişidir. Bedensel engelli misafirlerimiz için özel dekore edilmiş 4 adet odamız mevcuttur. 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan kara manzaralı odalarda Antalya tatiliniz boyunca rahat ve konforlu geçirebilmeniz için her şeyi düşündük.

Ranzalı Standart Oda

24 m² arası genişliğe sahip standart odaların maksimum kapasitesi 4 kişidir. Kara manzaralı 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan odalarda Antalya tatilinizi, rahat ve konforlu geçirebilmeniz için her şeyi düşündük.

Balayı Odası

Toplam 24 m² genişliğinde olan balayı odalarının maksimum kapasitesi 2 kişidir. 1 yatak odası ve 1 banyosu bulunan odaların geniş bir terası bulunur.

Family Room with Bunk Bed

Maksimum kapasitesi 5 kişi olan 38 m² genişliğinde kara manzaralı aile odaları Antalya otelleri içinde 2 yatak odası ve 1 banyosu ile rahatlığı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

(Kullanılmıyor)Family Room 4 Adults

22 adettir. Odalarımız 38 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 5’tir, 2 yatak odası (ara kapılı) ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

(Kullanılmıyor)Standard Room With Sea View

Çift Kişilik, Uydu TV, Saç kurutma makinesi, Sigara içilemez, Duş ve Nevresim takımı

(Kullanılmıyor)Standart Triple with Side Sea View

397 adettir. Odalarımızın ölçüleri 19 m² ile 24 m² arasında değişmektedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin laminant parke veya fayanstır.