KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda, split klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, balkon, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standart Oda

397 adettir. Odalarımızın ölçüleri 18 m² ile 24 m² arasında değişmektedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin laminant parke veya fayanstır. Standart odalar için maksimum konaklama kapasitesi 2+1'dir. Misafirlerimizin talebi doğrultusunda 2+2 konaklama hizmeti sağlanabilmektedir ancak yalnızca ek bebek yatağı temin edilebilmekte, ek yatak verilememektedir. Bu şekilde konaklamak isteyen misafirlerimiz şartı kabul etmiş sayılır. ( 4 adet bedensel engelli konuklarımıza özel odalarımız mevcuttur).

Standart Oda Triple

1 bedroom with 1 double bed and 1 bunkbed and 1 bathroom with WC. 24 square meter and 46 rooms. Maximumpersoncapacityis 2+2.

Ranzalı Standart Oda

2 bedrooms (1 double, 1 single bed and 1 bunkbed) and 1 bathroom with WC.38 square meter and 22 rooms. Maximumpersoncapacityis 3+2

Balayı Odası

1 çift kişilik yatak tipinin mevcut olduğu tek bir oda, 1 banyo ve wc ' den oluşan geniş teraslı olan oda kategorimizdir. 24 metrekare ölçüsünde ve toplam 36 adettir. Maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir.

Family Room with Bunk Bed

Ranzalı Aile Odaları: Odalarımız 38 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 5’tir, 2 yatak odası(ara kapılı) ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

(Kullanılmıyor)Family Room 4 Adults

22 adettir. Odalarımız 38 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 5’tir, 2 yatak odası (ara kapılı) ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

(Kullanılmıyor)Standard Room With Sea View

Çift Kişilik, Uydu TV, Saç kurutma makinesi, Sigara içilemez, Duş ve Nevresim takımı

(Kullanılmıyor)Standart Triple with Side Sea View

397 adettir. Odalarımızın ölçüleri 19 m² ile 24 m² arasında değişmektedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin laminant parke veya fayanstır.