AURA DÜNYASI

Muhteşem doğa güzelliği ile ilgi çeken tesisimizde konforunuz ve huzurunuz için her şeyi düşündük.

Hizmetler

eglence

Tesisimizde konaklamanız boyunca Akdeniz güneşinin ve denizinin keyfini çıkarırken bir yandan gün boyu süren animasyon aktiviterine katılabilirsiniz. Akşamları ise, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan animasyonlar, haftanın belirli günlerinde sizin için düşünülen canlı müzik konserleri ve tesisimizde bulunan disko ile konaklamanız boyunca doyasıya eğlenin istedik.

Günlük aktiviteler
Gece Showları
Temalı partiler & Gala Gecesi
Haftanın belli günlerinde canlı müzik
Tavla, satranç, kart oyunları vb.
Karaoke
Outdoor Fitness 
Yoga & Meditasyon

eglence

Minik misafirlerimiz için… Tatillerini doyasıya, sınırsız ve özgürce yaşasınlar diye, öyle fırsatlar yarattık ki. 4-12 yaş arası çocuk ve gençlerimiz için gün boyu devam eden aktiviteler, Crispy Mini Club, oyunlar, onlara özel ayrılmış bir havuz, yiyecek ve içecek servisleri… Yeni arkadaşlar edinecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri, oyuna ve eğlenceye doyacakları birçok etkinlik hazırladık. En kıymetlilerinizi emanet ettiğiniz çocuk kulübü personelimiz miniklerimize hak ettikleri tüm özeni gösteriyor ve onları sürekli gözetiyorlar. Biliyoruz ki, çocuk kulübü hata kabul etmeyen en önemli departmandır ve bu sebeple “Çocuk ve Aile Dostu Otel” konseptine sahip tesislerimizdeki tüm çocuk kulübü personelimiz, minik misafirlerimizi bunun bilincinde olarak ağırlıyorlar. Çünkü farkındayız ki, eğer minik misafirlerimiz mutlu olursa aileleri de mutlu olur. Gelin, çocuklarınıza eğlenceli, macera dolu, unutulmaz bir tatil hediye edin!

Mini club (04-12 yaş)
Mini disko
Mini sinema
Oyun parkı (açık hava)
Mini havuz ve aktivite ekipmanları
Bebek arabası hizmeti (Ücretli)
Geliştirici oyunlar ve aktiviteler, Çocuklara yönelik Showlar

spor

Otelimizde, spor yapmak isteyen, fitness ile ilgilenen ve su sporlarına meraklı misafirlerimiz için, misafirlerimizin tercihlerine göre faydalanabilecekleri spor imkânları oluşturduk. Siz de tatiliniz süresince hem dinlenip rahatlayabilir, hem de spor yaparak zinde kalabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

Boccia, darts, aerobik, streching, aqua aerobik,
Fitness salonu
Tenis kortu (1 adet) ve masa tenisi

Ücretli Hizmetler

Motorlu ve motorsuz su sporları ( kanoe ve deniz bisikleti, Jet ski,
banana, Parasailing, Ringo, sörf ve rüzgâr sörfü, (sertifika zorunludur)
Tenis ekipmanları, kort ışıklandırması

spor

SPA Sağlık ve Güzellik Merkezi, cilt ve vücut bakım kürleri ile size eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunar. Otelimizde SPA merkezine ek olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kuaför hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Kapalı Yüzme Havuzu,
Relax Alanı
Sauna,
Türk Hamamı,
Buhar Odası

Ücretli Hizmetler

Masaj Rituelleri,
Cilt ve vücut bakımları,
Kuaför ve güzellik salonu
Detox Programları
Kişisel Bakım Programları

toplanti

Antalya toplantı otelleri arasında bulunan Crystal Aura Beach, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile toplantı, seminer, konferans gibi organizasyonlar için kullanıma uygun, 300 kişilik bir toplantı salonu mevcuttur

toplanti

Aquapark’ımız farklı şekillerdeki kaydırağı ile hizmetinizdedir. Ayrıca çocuk havuzumuzda minik misafirlerimize özel kaydıraklar bulunmaktadır.