KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda zemin laminant parke olup kartlı kilit sistemi, merkezi klima, kasa, uydu yayınlı Plazma TV / LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, duman detektörü ve çay, kahve yapmak için gerekli donanım bulunmaktadır. Banyoda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Standart Room

591 adettir ve 8 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda ve sigara içmeyen konuklarımız için odalarımız mevcuttur.
Maksimum kapasite      : 3 + 1 kişi
Oda ölçüsü                    : 35 m² Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır.

Standart Room (Triple)

591 adettir ve 8 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda ve sigara içmeyen konuklarımız için odalarımız mevcuttur.
Maksimum kapasite       : 3 + 1 kişi
Oda ölçüsü                     : 35 m² Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır.

Family Room

227 adettir.
40 adedi Maksimum kapasite        : 3 kişi
173 adedi Maksimum kapasite      : 4 kişi
Oda ölçüsü                                     : 48 m² 2 yatak odalı, 1 banyo ve Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır.

Family Room 4 Adults

227 adettir.
40 adedi Maksimum kapasite   : 3 kişi
173 adedi Maksimum kapasite : 4 kişi
Oda ölçüsü                                : 48 m² 2 yatak odalı, 1 banyo ve Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır.

Junior Suite

5 adettir.
Maksimum kapasite       : 2 + 1 kişi
Oda ölçüsü                     : 50 m² 1 yatak odası, 1 salon, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır.

Balayı Suite

10 adettir.
Maksimum Kapasite       : 2
Oda ölçüsü                     : 48 m² Özel ve farklı dekore edilmiş 1 yatak odası,1 banyolu ve jakuzili küvet, Plazma TV, DVD seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda, telefon ve fön bulunmaktadır.