KALİTE & KONFOR

Tüm odalarımızda kartlı kilit sistemi, merkezi klima, kasa, uydu yayınlı Plazma TV / LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon ve duman detektörü bulunmaktadır. Banyoda duş, telefon ve fön mevcuttur.

Standart Oda

Bazı Odalarda seramik zemin olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyoda küvet, telefon ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Aile Odası Dubleks

2 yatak odalı, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyoda küvet, telefon ve saç kurutma makinesi  bulunmaktadır.

Junior Suite

1 yatak odalı,1 salon, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyoda küvet telefon ve saç kurutma makinesi  bulunmaktadır.

Balayı Suite

Özel farklı dekore edilmiş 1 yatak odası, 1 banyolu ve jakuzili küvet ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.Kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyoda küvet, telefon ve saç kurutma makinesi  bulunmaktadır.