QUALITY & COMFORT

Our rooms have electronic card locking system, central air conditioning and heating, satellite TV and music channel, wireless internet connection, mini bar, safe box, direct dial telephone, sprinkler system and fire detector. Bathrooms have a telephone, a hairdryer, a bathtub and 220-volt electricity supply. Our rooms have sea, garden and land views.

Standart Room

546 adettir. Odalarımız 35 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin halı kaplamadır.

Triple Room

546 adettir. Odalarımız 35 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür, 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve zemin halı kaplamadır.

Family Room

213 adettir. Odalarımız 48 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür ve 2 yatak odası ile 1 banyodan oluşur. Aile odalarında standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Family Room 4 Adults


213 adettir. Odalarımız 48 m² ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür ve 2 yatak odası ile 1 banyodan oluşur. Aile odalarında standart odaların tüm özellikleri mevcuttur

Senior Suite

10 adettir. Süitlerimiz 95 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür ve standart odaların tüm özelliklerine ek olarak içerisinde özel jakuzili küvet bulunan bir de banyoya sahiptir.

Junior Suite

15 adettir. Süitlerimiz 50 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür, 1 yatak odası, 1 salon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Süitlerimiz standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.