Genel Bilgiler
Crystal Kaymaklı Otel; Kaymaklı kasabasının merkezinde olup, dünyaca meşhur Kaymaklı yer altı şehirlerine 2 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Nevşehir (Tuz Köy) Havalimanına 40 km, Kayseri Havalimanına 90 km mesafededir. Gezilecek ve görülecek merkezlerine konumu, Nevşehir şehir merkezine ve bölgemizdeki diğer Turistik gezi güzergâhlarına araba ile 15/20 dakika mesafededir.

 
 
 
   
   
   
   
 
Otelimiz


 

Otelimiz 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Söz konusu alanın 6.000 m² sinde kapalı alan ve binalarımız bulunmakta olup geriye kalan 6.000 m² de açık yüzme havuzumuz, yeşil alan ve bahçemiz ile birlikte misafirlerimizin yararlanabilecekleri spor kompleksimiz bulunmaktadır.

Otelimizde mevcut bulunan Hamam hizmetimiz aracılığı ile misafirlerimiz geleneksel Türk/Osmanlı hamam deneyiminden ve diğer sağlık hizmetlerimizden faydalanma imkanı bulabilmektedirler. Otelimizde sunulmakta olan sağlık hizmetlerimiz:

Hamam ve sauna hizmetleri, tıbbi masaj, sporcu masajı, rahatlatıcı masaj, terapi masajı
Sağlık Merkezimiz: Her gün 15:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tüm odalarda; tamamı halı kaplı odalar, enerji tasarruflu ve güvenlik sistemli oda kartları, uydu anten ve TV, mini bar, su ısıtıcısı (kettle), direkt telefon bağlantısı, kablosuz internet bağlantısı, merkezi ısıtma ve split klima, yangın dedektörü, güvenlik kasası, banyolarda telefon, küvet ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur.


     
 
 
HEAD OFFICE: Galeri Kristal Serik Cd. 371-07230 Altınova / Antalya / TÜRKİYE | T.+90.242.340 60 50 | F.+90.242.340 53 36 | E-Posta: info@crystalhotels.com.tr